PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 913
ocen
7,8 10 1 189913
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

8/10

ocenił(a) film na 8

Długi- to minus tego filmu. Ale za to rola Angeliny rewelacyjna, produkcja warta obejrzenia. Nie podobała mi się rola chłopca który mieszkał na ranczu, strasznie sztucznie wyszedł. Mimo tego, że jest strasznie długi dobrze się ogląda, na pewno nie jest to stracony czas. Strasznie sentymentalny. Ale pooglądać warto.

Sprite_87

10/10 Angelina genialna i prawdziwa, uwielbiam filmy Eastwooda - Gran Torino, Za wszelką cenę, Oszukana - GENIALNE!!!

ocenił(a) film na 10
Sprite_87

Nawet przez sekunde nie byl za dlugi; a powiem wiecej, ze rzadko zdaza sie, aby tak wiele emocji wzbudzil we mnie film. Dopiero co skonczylem seans, a nadal ciezko pozbierac mysli do konca... Genialny film.

ocenił(a) film na 8
FUSE_

Zły nie był, ale te wszystkie emocje można było "skumulować" spokojnie obcinając 20 minut filmu.

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Film bardzo dobrze zrobiony, faktycznie trochę przy długi, natomiast nie nudny, wciąga. Jolie dała popis aktorski, gra tak sugestywnie, że można uwierzyć w ból i determinację głównej bohaterki. Ba! współodczuwać. Co tu dużo pisać, warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
DarkWater

Oczywiście nudny nie jest, ale 20 minut mogli obciąć ;-)

ocenił(a) film na 8
Sprite_87

Fakt, mogliby, chociaż mnie osobiście ten czas szybko minął:-)

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

Nie rozumiem. Filmy powinny być długie. Co innego Pirania 3DD, a co innego Oszukana. Ja nie czułem zmęczenia podczas tego filmu. Mógłbym spokojnie jeszcze 30min wytrzymać. Ale kto co lubi. Pozdro ;)

ocenił(a) film na 8
IceMan2991

Dokładnie kto co lubi, a mnie nudzą 2 godzinne filmy

Sprite_87

Matko, co to za argument, że był długi :) Dobre filmy mogłabym oglądać w nieskończoność. Krótkie niezbyt sprzyjają zaangażowaniu emocjonalnemu. Tak samo, jak - przynajmniej w moim przypadku - króciutkie książki, grubości broszury.

ocenił(a) film na 8
mrs_robinson

No sorry ale jak film nie urywa d*py to jego długość nuży

ocenił(a) film na 10
Sprite_87

Zgadzam się że długość tego filmu nie jest pozytywem i niektóre sceny były niepotrzebnie rozwleczone. Mimo to 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones