PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 916
ocen
7,8 10 1 189916
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

Moim zdaniem o tym jest ten film, o ludzkiej bezsilności. Normalna kobieta trafiająca do zakładu psychiatrycznego dopiero tam wariuje. Podobało mi się wytłumaczenie, że każde, nawet najnormalniejsze, zachowanie w psychiatryku można podciągnąć pod objaw choroby.

jozefina_laskowicz

fakt. to jeden z aspektów, których film dotyka. inny, że kobieta, w tym społeczeństwie patriarchalnym, traktowana była z takim lekceważeniem! już na pierwsze jej uwagi, że to nie jej syn, traktowana była jak wyrodna matka, uciekająca od obowiązków rodzicielskich. kogo jak kogo, ale tę kobietę musiało to mocno boleć!
poza tym, głupi inspektor w sądzie zwalał winę na chlopaka, który kłamstwami otumanił policję. tłumaczenie błazna, bo chłopak wykrzyczał później że to policja go do tego z,usiła! z resztą, jak policja może tłumaczyć się otumanieniem przez nieletniego - dorosłej kobiety o dobrej opinii nie rasczylui uznać za szczera? kurka, sprawa strasznie bulwersująca!
a kobieta godna podziwu.
podziwiam też jolie za tgo, że wybierając role, od czasu bycia matką sporej gromadki, wybiera role fantastyczne, godne uwagi, czasu. podziwiam ja, choć wcześniej nie przepadałam za nia.
świetny film. ukłon dla Eastwooda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones