PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 912
ocen
7,8 10 1 189912
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

Film generalnie bardzo dobry. W klimacie "Zbrodni stulecia", między innymi. Dobra, nawet bardzo dobra gra aktorska, klimat Ameryki lat 20tych, dość długi ale dobrze się ogląda. Nurtują mnie jednak dwie kwestie. Pierwsza to niezrozumiała za bardzo historia z chłopcem który podaje się za syna, pojawiając się nagle, jakby się spadł z księżyca. No i niezrozumiała do końca, druga historia chłopca który uciekł. Nie przekonała mnie jego opowieść. Strach to oczywiste odczucie i tym bardziej taki małolat myśli od razu o powrocie do domu, do mamy miast życia wśród obcych, nawet przez te kilka miesięcy...

ocenił(a) film na 7
pascolo

Chłopiec został wmanewrowany przez policję.Po prostu wyrwał się z domu by zobaczyć jakiegoś słynnego konia.
Wyłapała go policja i zmusiła chłopca, aby podawał imię i nazwisko poszukiwanego.
Kiedy wreszcie spotkał się z prawdziwą matką przy pociągu wtedy powiedział prawdę, ale obecny na miejscu komisarz próbował zdyskredytować słowa chłopca.
Ogólnie po obejrzeniu serialu "Prawo ulicy" film "Oszukana" okazuje się zbyt płytki i niedopracowany.

ocenił(a) film na 7
maz9

Można było odnieść wrażenie, że matka chłopca który się podszywał została między czasie o wszystkim poinformowana. Ich spotkanie na dworcu było nad wyraz zimne i takie jakieś obojętne.

ocenił(a) film na 7
pascolo

Też tak mogło być, ale już wtedy policja była w odwrocie.Wydaje mi się, że ten chłopiec miał zachwianą psychikę.
Poza tym ta scena spotkania chłopca z matką była albo niedopracowana, albo celowo zagadkowa.

maz9

mi się wydaje, że to wcale nie była jego matka, powiedzieli mu po prostu, że ma wsiąść z tą kobietą do pociągu i że to część całej jego 'roli' w tej sprawie.

ocenił(a) film na 9
pascolo

Jeżeli chodzi o wspomniane spotkanie na dworcu, z wyczytanych przeze mnie informacji wynika, że nie była to jego matka a macocha od której chciał uciec. Stąd niezadowolenie z powrotu do domu, niechęć i obojętność.

pascolo

Mnie zastanawia czemu nie próbowali przekonywać tego zabójce, żeby podał miejsce ukrycia reszty zwłok. Mogli mu zaoferować np. odroczenie wyroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones