PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293878}

Oszukana

Changeling
7,8 189 912
ocen
7,8 10 1 189912
7,1 26
ocen krytyków
Oszukana
powrót do forum filmu Oszukana

wielki zawód

ocenił(a) film na 4

Cóż...Powstaje jakiś sztuczny mit Angeliny i, niestety, przekłada się też na filmy, w których gra. Znów ukazano ją jako świętą matkę która ma NADZIEJę i NIGDY jej nie utraci, nie żywi żadnych ZłYCH emocji, nie czuje nawet zazdrości, gdy syn jej znajomej zostaje odnaleziony, a jej nie, w ogóle nic nie czuje. Jest tylko bardzo SILNA. Clint nie powinien juz rezyserować. Film jest baaaardzo amerykański, jasny podział na tzw. dobrych i zlych. No i oczywiscie motyw bohatera, ktory w chwili trwogi przedklada dobro innych na swoje...Ehhhhh...A szkoda, to taka dobra aktorka.

ocenił(a) film na 9
NataliaAna

A ja mam nadzieję że nakręci jeszcze ze 100 filmów bo każdy kolejny podoba mi się coraz bardziej, co do Angeliny to za nią nie przepadam ,ale akurat w tym filmie nie przeszkadzała mi ani troszkę. Jak to nie żywiła złych emocji, przecież życzyła mordercy zgnicia w piekle:) hyh

ocenił(a) film na 10
NataliaAna

powiem ci tylko jedno i oczywiscie bez =urazy.... a gofno sie znasz i tyle...ona czuje wszystkie emocje i genialnie je pokazuje ...ale sadzac po komentarzu ty zrobilbys/as to lepiej;) proponuje udas sie do hoolywod:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones