PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 585
ocen
7,3 10 1 32585
6,4 5
ocen krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

BEZNADZIEJA!!!

ocenił(a) film na 1

No, muszę to napisać. Naprawdę piszemy o tym samym filmie? Jest to jeden z najnudniejszych filmów, jakie w życiu widziałem. A wiele widziałem. I zdarzyło mi się, jeśli dobrze pamiętam, nie wytrzymać do końca na jakichś 3-4 filmach. Ten jest kolejnym. Beznadzieja.

ocenił(a) film na 10
marcinpacyna

A trzeba było wytrzymać, bo tak naprawdę, aby oceniać film, należy go obejrzeć od początku do końca.

ocenił(a) film na 1
Pinokio1983

Faktycznie, strasznie dlugi był, bo w Tv puscili wersje rezyserska.

Filmik troche banalny i za długi. W sumie ujdzie ale miejscami umierałem z nudów. Pózniejsze dzieła Camerona były o wiee lepsze.

ocenił(a) film na 9
marcinpacyna

film nie był ani banalny, ani długi. Bardzo jestem wdzięczna TV4 za wersję rezyserską bo nie widziałam jej wcześniej. Powrównując dwie wersje myślę, że obydwie są równie dobre.

ocenił(a) film na 10
kinga_007

No nie! Puścili wersję reżyserską! Nigdy bym nie przypuszczał, że TV4 zrobi coś takiego. A ja akurat nie oglądałem:( Czemu ludzie tak narzekają, że za długi i nudny. Dla mnie jest to jeden z kilku najlepszych filmów Camerona razem z "Aliens" i Terminatorami.

marcinpacyna

POPIERAM!

beznadziejny, banalny, nudny, nietrzymający w napięciu film.

thunder_90

tak...a najlepsze filmy są o gejach(Tajemnice B.M) twoje ulubione !

marcinpacyna

POPIERAM!

beznadziejny, banalny, nudny, nietrzymający w napięciu film.

ocenił(a) film na 9
marcinpacyna

Ludzie !! Nie znacie się na dobrych filmach mające na celu pokazać do czego rasa ludzka zmieża. Dla mnie bardzo dobry film z przesłaniem. Także trzeba wziąść pod uwage sposób w jaki zrobili efekty specjanle jak na tamte czasy...

ocenił(a) film na 10
swierszcz11

najlepsze filmy Camerona to akurat Terminator 84r,
Obcy:decydujące starcie 86r i Otchłań 89r. Pózniejsze właśnie są coraz gorsze i brakuje w nich tego klimatu jakie maja te trzy dzieła.

marcinpacyna

Ty kolego oceniasz 9/10 Kod Da Vinci. Ledwo wytrzymałem na tym gównie. I nie mówię tego złośliwie, tylko daję Ci przykład jak bardzo różnią się opinie ludzi. A Otchłań jest według mnie genialna.

ocenił(a) film na 9
Mierzwiak

Otchłań - to jeden z tych filmów na którym się wychowałem i zawsze będzie dla mnie wspaniały.

ocenił(a) film na 1
Antalix

Troche sie powaliłem z chronologia filmów Camerona. Myslałem ze Otchłan była przed Terminatorem i Obcym. Stad wniosek ze lepsze były jego pozniejsze filmy. Moja pomyłka

ocenił(a) film na 9
Motorcycle_Boy

REWELACJA!
Film cudowny i wspaniały. Ogląda się ze wstrzymanym oddechem. Musze DC zobaczyć wkońcu. Może dziś:) Obok Terminatorów, True Lies i Aliens jest to czwarty z najlepszych filmów Camerona. Szkoda że zrobił Titanica:( Taki był z niego dobry reżyser:(

marcinpacyna

Ty ziomóś ty chyba nie znasz sie na filmach, jeżeli ty go uważasz za ,,Beznadziejny'' to ci gorąco polecam film ,,Plan 9 z kosmosu''.
P.S. Ten film jest po prostu zajebisty a jeszcze lepsza jest wersja reżyserska. Polecam ten film każdemu kto go nie ogladał.

ocenił(a) film na 9
marcinpacyna

No panie, to żeś się popisał. No cóż - jeżeli ktoś daje "9" Kotu Leonarda, a "1" Otchłani, to chyba normalne.
Dla mnie jest to jeden z najlepszych filmów SF, o wspaniałym przesłaniu. Kiedy widziałem Virgila patrzącego na eksplozje atomowe oraz zdjęcia z różnych wojen, to ciarki przeszły mi po plecach.
Film wcale sie nie dłuży. Nawet nie zauważyłem, kiedy minęły te trzy godzinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones