PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31212}

Pamiętnik księżniczki

The Princess Diaries
6,4 92 339
ocen
6,4 10 1 92339
5,1 9
ocen krytyków
Pamiętnik księżniczki
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki

Pisać jak wrażenia po oglądnięciu, jeszcze tylko 1,5 godziny do filmu!

candymandy

Cóż obejrzałem ten film z młodsza siostra i muszę powiedzieć, ze jest to
film bardzo bardzo słaby. Fabuła zupełnie niespójna i nielogiczna. Gra aktorska fatalna. Muzyka źle dobrana. Jako komedia film tez jest bardzo
slaby, nie ma w nim nic śmiesznego. Ja śmiałem się tylko z politowania nad
głupotą i niespójna fabuła. Film dobry dla dzieci do góra 12 lat nie
polecam

ocenił(a) film na 5
candymandy

Ja też się zawiodłam. W porównaniu z książką (jak to zwykle bywa) - WIELKA LIPA. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy! Śmieszny w 1% ;] Aktorzy dają rade... Troszkę przypominało mi to nieudaną Brzydulę... ;D 5/10

candymandy

mi się podobał. może dlatego, że nie czytałam książki ;p co do brzyduli, mam takie same odczucia ;p

candymandy

Niezły. Młoda Anne Hathaway i Julie Andrews zagrały świetnie. Ogólnie filmik miły. Nie było nic innego w telewizji to można obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
candymandy

Obejrzałam. 2 razy. Dawno-podobał mi się niesamowicie. Wiadomo, lekka, wesoła akcja... ale zaczęłam czytać książkę. I żałuję, że obejrzałam ten film ponownie. Z książki zostało w nim tyle, co główny wątek-księżniczka Mia. Aż ucieszyłam się, że chociaż pozostawiono jej książkowe imię i nazwisko. Wiem, że w 2 godziny nie da się przedstawić wszystkich wątków, ale mówiąc o nauczycielu, można było dopowiedzieć, że on jest od algebry. Uśmiercenie ojca, to pozbycie się kolejnego problemu. No i gdzie ten hotel Plaza? Uuuu, mogłabym tak bez końca wymieniać. Ale mimo to, można obejrzeć, całkiem dobry, aby rozerwać się przed telewizorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones