PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 607
ocen
8,0 10 1 377607
6,2 26
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

pytanka

ocenił(a) film na 7

1. czy bylo powiedziane bylo od kiedy albo ile lat juz Allie cierpi na chorobę Alzheimera ?
2. skad Noah=Duke, wchodząc do pokoju Allie w nocy wiedział ze go rozpozna ? a moze jednak nie
wiedzial i akurat trafil na chiwle gdy Allie pamietala wsytzsko, bo mógł wejsc zlapac za reke, mowić do
niej "skarbie" a ona by wpadla w histerie i zaczela by krzyczec jak wczesniej przy swiecach..??

dzina :p

ocenił(a) film na 8
Blade01

1) wydaje mi się, że nie było powiedziane od kiedy choruje
2) Z tego co pamiętam to Noah ryzykował przychodząc do jej pokoju. Faktycznie mogło się zdażyć tak, że go nie rozpozna. Ale wydaje mi się, że na tym to właśnie polegało. Dzięki Ich miłości ona zawsze "wracała do niego" . Tym razem było tak samo. Nie wiem na ile dobrze pamiętam fabułę ale jeśli coś pomylę to bardzo przepraszam. Noah wtedy trafił chba do szpitala, gdyż miał chyba stan podzawałowy. i wydaje mi się, że on już był świadom tego, że następnego zawału może nie przeżyć dlatego do niej poszedł....
Chyba zbaczam z tematu
To moja interpretacja tego :D
Mam nadzieje, że pomogłam :)

ocenił(a) film na 7
Mania10987

ahh okej , dzieki :p

ocenił(a) film na 10
Blade01

1. W książce jest napisane, że cierpi od 4 lat na Alzheimera, czyli od 74 roku życia( zachorowała gdy byli już 45 lat po ślubie,a w ostatniej scenie filmu wchodzi do jej pokoju by się z nią spotkać w 49 rocznice ślubu).
2. Wchodząc do jej pokoju nie wiedział, czy go rozpozna, ale chciał mimo to być blisko niej bo chyba przeczuwał, że może już długo nie pożyć(w książce miał wylew, a nie zawał).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones