PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 276
ocen
7,6 10 1 311276
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci
ocenił(a) film na 9
WielkaPustka

tez oglądalem wydarzenia dziecko...

ocenił(a) film na 9
pitixpl

Wbrew pozorom to Ty myslisz jak dziecko. Dlaczego? Otoz: nie kazdy ogladal dzis wiadomosci i nie wszyscy wiedza ze takie widarzenie mialo miejsce. Druga sprawa: piszac tu tego posta wiemy dokladnie w ktorym dniu doszlo do zatrzymania co niejako dopelnia calosci historii ukazanej w filmie - to dobrze, ze ktos wrzucil tu ta informacje. Po trzecie: Informacja sama w sobie jest niezwykle ciekawa, wiec nawet gdyby wszyscy w kolo ja znali, dlaczego nie poinformowac o tym jeszcze raz? Zaboli kogos?

ocenił(a) film na 8
pawloslaw

Z "panoramy" się o tym dowiedziałem ;) oczywiście informacja cenna bo nie każdy oglądał wiadomości ;) pitix cóż ...

ocenił(a) film na 9
pitixpl

a ja słyszałem w radiu :)

ocenił(a) film na 10
WielkaPustka

Z tego co wiem to But został zatrzymany jakieś 2 lata temu, a kilka dni temu został deportowany z Tajlandii gdzie go zatrzymano do USA.

ocenił(a) film na 9
ZaX_filmweb

Masz całkowitą racje, nie opisałem całej historii bo miałem informacje z wiadomości, a to znaczy, że były strasznie skromne.We współpracy z władzami USA, tajskiej Policja aresztowała Bouta w Bangkoku, Tajlandia w 2008 r. US chciały wydania go im, pierwsza próba nie powiodła się, drugim razem się powiodło tzn. 20.08.2010 Bout zmierzy się z prawem przed sądem w USA . źródło en/wikipedia

ocenił(a) film na 7
WielkaPustka

Na podstawie fragmentów z jego życia. Film jest oparty na kilku historiach, między innymi Bout'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones