PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 297
ocen
7,6 10 1 311297
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

Oparcie fabuły na opowieści Cage'a jest dobrym chwytem w dodatku poparte momentami zwrotów akcji jednak kreacja Cage'a jako handlarza broni powinna byc inna bardziej wyrazista a on sprawia wrażenie człowieka chorego na anemię powinnien spokój i wyrachowanie handlarza bronią wyrazić inaczej podkreślam że środowisko handlu bronia to zamknięty krąg.Nie do końca wyjaśniona jest sprawa pierwszej transakcji skąd ona się wzięła tak z nikąd wszedł w posiadanie Uzi inicjacja wogóle nie jest przedstawiona.Mnóstwo niedoróbek po którym spodziewałem się jak po 60 sekundach wbicia w fotel w moim przypadku w kanapę i obejrzenia prawdziwego męskiego filmu a tu oglądam ciemną wersję globalizacji.I tak polecam nic tak nie uspokaja jak chłód magnum 350 z grafitowymi nabojami w środku.Bezpieczeństwo przede wszystkim.Ps jak ja uwilebiam pisać.Pozdrawiam kinomaniaków

ocenił(a) film na 8
SpitFire_2

Do wątku pierwszej transakcji - myśle sobie, że to co jest wystarczy (przecież to dopiero początek całej opowieści) - Żydzi produkują broń, są zamkniętą grupą - trzymają się razem, swoim nie odmówią...

Cage - ja go zwyczajnie nie cierpie, chyba nawet bardziej niż E.Hawke, ale tłumaczę sobie to tym, że to moje przeciwne zodiaki ;)

ocenił(a) film na 8
SpitFire_2

Co ty bredzisz człowieku ???

"nic tak nie uspokaja jak chłód magnum 350 z grafitowymi nabojami w środku"

Po co wyskakiwać z takimi tekstami co ty Brudny Harry jesteś ??

Podejżewam, że jedyna broń z jakiej strzelałeś to ta z Medal of Honor albo Counter Strike :) Mówisz tak jak byś z magnum zastrzelił kilkadziesią osób ??


ocenił(a) film na 9
SpitFire_2

1.-.357 magnum jak coś i nigdy nie słyszałem o grafitowych nabojach, choć jest tyle rodzajow amunicji, że nie zdziwiłbym się gdyby coś takiego istniało.
2. nażekasz że film jest przynudnawy, a potem chcesz żeby bardziej rozwinąć wątek pierwszej tranzakcji... W filmia pokazano wystarczająco wiele, by się zorienntować w sytuacji, a takie skupianie się na szczegułach tylko spowolniło by jeszcze bardziej akcję.

A poza tymfilm jest świetny (używana broń :-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones