PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 291
ocen
7,6 10 1 311291
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

scenariusz filmu jest beznadziejny :/ tak oto facet postanawia sprzedawać broń i okazuje się to prostrze od sprzedaży lodów na plaży. Film mocno skrócony i wiele w nim jest niedopowiedziane.

ocenił(a) film na 8
bogo123

Jak oni mogli ! Nie wytłumaczyli Ci jak zarobić na drogie auta ! Ba ! Nawet nie wytłumaczyli jak się produkuje broń, toż to skandal w biały dzień ! Ale oni są naiwnie, kto ten film obejrzy przecież to najważniejsze w takim filmie ! Mam nadzieję, że uświadomiłeś o tych faktach producenta filmu ? Bo wiesz, on chciał dobrze, może poprawi film skoro się nie podoba. Kto jak kto ale my na filmach się znamy, nie ?

Witek_13

Jak mozna uzyc stwierdzenia "skandal w bialy dzien"? Czy to Twoj neologizm? Nie, nie neologizm, bo to musialoby byc nowe slowo, to fundamentalny, (nie, nie fundamentalny, bo jednak znasz jakas czesc tego "co chciales powiedziec"), brak znajomosci przyslow! A to co mowil autor watku ma sens...a film mi sie podobal

ocenił(a) film na 8
bolek_13

Bolek, znaczy lubisz beznadziejne filmy z beznadziejnymi scenariuszami ?

Uśmiechnij się, rozluźnij. To Ci dobrze zrobi. Jak Ci dobrze pójdzie to może jeszcze w tej dekadzie dojdziesz do tego jak można napisać „skandal w biały dzień”  :)

ocenił(a) film na 8
Witek_13

(mniej więcej)" 'warlord', nie 'lord of war' - wolę swoją wersję" ;)

ocenił(a) film na 8
bogo123

Ja pierdziele...niech zyje spostrzegawczosc, inteligencja i wyrafinowany gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones