film

Pan Jangle i świąteczna podróż

Jingle Jangle: A Christmas Journey
2020
1h 59m
6,0 2 789
ocen
6,0 10 1 2789
Niegdyś radosny twórca zabawek, który wiele lat temu doświadczył bolesnej zdrady, odzyskuje nadzieję, gdy w jego życiu pojawia się ciekawska dziewczynka - jego wnuczka. więcej mniej
Pan Jangle i świąteczna podróż zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Pan Jangle i świąteczna podróż
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2020-10-05T09:26:06 https://fwcdn.pl/webv/53/05/55305/55305.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/213/857313/pan_jangle_i_swiateczna_podroz___wszystko_jest_mozliwe___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm

"Pan Jangle i świąteczna podróż" to muzyczna przygoda i wizualna uczta dla całej rodziny. Opowieść osadzona jest w tętniącym życiem, urokliwym miasteczku, w którym legendarny twórca zabawek Jeronicus Jangle (Forest Whitaker) tworzy swoje pełne magii i fantazji wynalazki. Jednak kiedy zaufany czeladnik (Keegan-Michael Key) kradnie jego"Pan Jangle i świąteczna podróż" to muzyczna przygoda i wizualna uczta dla całej rodziny. Opowieść osadzona jest w tętniącym życiem, urokliwym miasteczku, w którym legendarny twórca zabawek Jeronicus Jangle (Forest Whitaker) tworzy swoje pełne magii i fantazji wynalazki. Jednak kiedy zaufany czeladnik (Keegan-Michael Key) kradnie jego najwspanialsze dzieło, sytuację może uratować tylko równie bystra i pomysłowa wnuczka pana Jangle (Madalen Mills) z pomocą dawno zapomnianego wynalazku, lecząc stare rany i rozbudzając magię, którą każdy i każda z nas nosi w sercu. Scenarzysta i reżyser David E. Talbert prezentuje film z oryginalną ścieżką dźwiękową autorstwa Johna Legenda, Philipa Lawrence’a i Davy’ego Nathana - "Pan Jangle i świąteczna podróż" - który przypomni nam, że z pomocą rodziny i odrobiną wiary wszystko jest możliwe. 

dystrybucja
Netflix
studio
260 Degrees Entertainment / Brillstein Entertainment Partners / Get Lifted Film Company
tytuł oryg.
Jingle Jangle: A Christmas Journey
inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Norwich (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W dobie tysięcy filmów o dzieciach , które nie wierzą w Mikołaja, a ten nagle im się objawia i wszystko się zmienia, ten film jest po prostu cudowny.

Zdębiałem jak zobaczyłem że ma 5,9 gwiazdki.

5,9 to z reguły gnioty jak Elf, czy inne filmy, które można wyłączyć po 15 minutach wiedząc , że już nic sie nie...

Takich filmów z afroamerykanami nam trzeba! Oryginalna, świeża historia a nie nowa wersja klasyki z na siłę obsadzonymi rolami.

Po godzinie trochę przysnęłam. Choć wizualnie cieszy oko, kostiumy są przepiękne, a lokalizacje (ach te piekne domki) zachwycają... historia męczy i nie wciąga. Za dużo tych musicalowych piosenek, mogli całą historię opowiedzieć w 1,20 min.

Co z tego że w epoce w której akcja się dzieje biali z czarnymi raczej nie żyli w zgodzie i że raczej czarni nie mieli wielkich biznesów, wstępu do policji nie mieli, nie chodzili po ulicy ubrani w garnitury i eleganckie suknie.

Trochę niedosyt czuję, ponieważ zabrakło innego ważnego elementu świątecznego: gejów i...

więcej

A oni skopiuja istniejace filmy i to jeszcze tak nieudolnie. Oprocz kilku klasycznych dowcipow, dekoracjo, kostiumow... nie ma nic. A efekty specjalne jak z 1956 roku.