PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 35 478
ocen
6,2 10 1 35478
5,5 6
ocen krytyków
Pan Popper i jego pingwiny
powrót do forum filmu Pan Popper i jego pingwiny

zalosny zjazd Carreya w banał pierwszych filmikow o zwierzakach

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
schiz

Prawda...

użytkownik usunięty
schiz

Z napisami jeszcze jako tako ujdzie... ale ten dubbing - zgroza.. byłam w kinie.. porażka

ocenił(a) film na 2

WSZYSTKIE DUBBINGI ZWLASZCZA GIER TO P O R A Z K A!

ocenił(a) film na 5
schiz

A to fakt, dubbingi są dobre tylko w bajkach i to animowanych oczywiście... A film mi się nawet podobał, dałam 6- ze względu na sympatyczne pingwinki :)

ocenił(a) film na 2
AltumSilentium

to fajnie mialas.
powinni pisac "DO lat 12"

ocenił(a) film na 5
schiz

A co to? Dorosłym się podobać nie może? ;) Czasem lubię obejrzec film przy którym nie trzeba myśleć, który jest lekki i przyjemny:) Tyle
Pozdrawiam i miłego dnia :)

ocenił(a) film na 2
AltumSilentium

ten film jest RZECZYWISCIE bezmyslny. [czytaj glupi]
mi szkoda czasu na infantylne kretynizmy.
milego dnia.

schiz

Koles juz nie udawaj takiego mądrale, bo troszke ci brakuje zeby stawiac sie za autorytet w dziedzinie komentowania filmow, od taki cwaniaczek gawedziarz jestes, ktory za wszelka cene lubi narzucac innym swoje pomylone tresci. Kompleksy zapewne z tym sa zwiazane.......
Wiecej luzu panie "mądralo".

ocenił(a) film na 2
black_bastard

ci brakuje za duzo by cie "komętować" ha ha

schiz

widzisz cos w tym zabawnego pajacu ? Chyba masz jednak naprawde do łba za daleko........przykre to, ale niektorzy tak juz maja.........ha ha............

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

no trudno, skoro twoj czerep jest az tak ograniczony to moze i widzisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

schiz musisz mieć straszne kompleksy bo gdzie nie wejdę to ty zawsze kogoś obrażasz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Kasickaaa

Ech zgadzam się...każdy może wyrazic swoja opinie, przecież po to sa fora. Fajnie jest również jak kilka osób ma taka samą, ale to nie znaczy, że muszą miec rację! każdy odbiera filmy inaczej, i może faktycznie , nie jest to film wybitny i nie ma ukrytych psychologicznych treści, ale jest to Film FAMILIJNY, na boga to film, który możesz włączyc dzieciom bez obaw, a także obejrzec samemu i zrelaksować się. Każdy ma ulubiony rodzaj filmów, jak np thrillery albo horrory jak ja, ale to nie znaczy, że ogladanie tego filmu sprawia, że cofamy sie w rozwoju albo stajemy debilami! Uważam, że obrażanie ludzi jakimiś obelgami tylko dlatego, że film nie jest jak notatki Bergsona albo Nitrzego, albo że nie sa aż tak wybitne jak dzieła Platona, albo gorzej , że na filmie sie nie zarzynają...to po prostu pokazywanie swojej niedojrzałości. Tez nie chce nikogo obrażać tym komentarzem, ale człowiek, który załozył ten wątek powinien zastanowic sie nad kulturą i szacunkiem co do innych.
"de gustibus non est disputandum" Pozdrawiam serdecznie:)

ocenił(a) film na 2
Hikaru_Oyama

"Nitrzego?????????? lollllloooooo buhaha
do szkoly wracac!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
schiz

A co może jego literatura należy do kiepskich?? No luuudzie, człowieku nie graj takiego figo fago bo widziałam jakie filmy lubisz, więc nie udawaj jakiegoś pana i przewspaniałego kustosza filmowego bo tylko się ośmieszasz...a do szkoły to mogę wrócić tylko na odwiedziny. I nie pultaj się tak do ludzi, którzy z szacunkiem zwracają Ci uwagę...to że nie miałeś wzorców w rodzinie, i od kogo nauczyć się szacunku, nie oznacza, że jeszcze jest za późno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
schiz

ooo straszne ... i patrz nadal żyjesz .. szok ..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
schiz

Może nie potrzebnie tyle chipsów do filmu zjadłeś i Cię mdli a Ty tu na film zganiasz? ..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
schiz

Hmm czyli chipsy jadasz tylko w kinie? super .. a Ty znasz pojęcie IRONIA? no ja akurat na takie filmy również do kina bym się nie wybrała ..

ocenił(a) film na 2
Kasickaaa

chipsow NIGDZIE NIE JEM.

ocenił(a) film na 7
schiz

Wow. Przynajmniej jeden plus, że się nie trujesz tym hehe... chociaż nie wiem czy to dobrze, czy raczej szkoda. Niestety chamom i prostakom należy się brak szacunku i powinno traktować się ich jak plebs. Nie baw się z nim Kasicko bo to nie ma sensu, takie TO żyje, i żeruje na innych, zatruwając im życie swoimi jedynymi i prawdziwymi racjami....hahahahhahahahhahahahhahahhahahhahaha.

ocenił(a) film na 2
Hikaru_Oyama

baw się z nim Hujaru_Oy-chama bo to nie ma sensu, takie TO żyje, i żeruje na innych, zatruwając im życie swoimi jedynymi i prawdziwymi racjami....hahahahhahahahhahahahhahahhahahhahaha.

ocenił(a) film na 7
schiz

Co zabawnego jest w przepisywaniu posta bo najwidoczniej nie jestem na twoim poziomie, bo mnie to nie bawi ...a poza tym, to, że przekręcisz pseudonim nie jest zabawne, uroczę, ani nic nie pokazuję..to nawet nie jest nasz ojczysty język wiec taka zabawa pseudo intelektualna w grę słów tutaj nie pasuję( a tak w ogóle to chyba prędzej musiał byś dopisać "c" na początku by miało sens..przecież nie piszę się przez samo "h" O.o ).
Nie wiem co chcesz osiągnąć człowieku z problemami, ale na pewno nie uchodzisz za fajnego i elokwentnego faceta..Żenada po prostu.
A poza tym...hmm to po co ja ci odpisuję?? w sumie zniżam się do twego poziomu w ten sposób. Cóż to mój ostatni post do ciebie, mam nadzieje, ze kiedyś znajdzie się ktoś kto Ci pomoże, bo naprawdę tego potrzebujesz. I współczuje twojej Mamie, bo pewnie ma dużo kłopotów z tobą..nie chciałabym mieć takiego syna.
Życzę Ci powodzenia marny człowieku, i oby do nie zobaczenia. AVE

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hikaru_Oyama

Hikaru_Oyama bardzo dobrze to napisałeś :) Tyle że schiz i tak tego nie zrozumie. Za malutki ma procesorek

ocenił(a) film na 7
max_38

Napisałaś;p Jam jest dziołcha ;p hehe, ano..ale jak widzę jakoś nie tylko ja pałam do niego niechęcią i pogardą...cóż.. ;p

Hikaru_Oyama

wybacz mi tą niezamierzoną zmianę płci :) A co do schiza to dzięki niemu przeczytałem wiele recenzji filmów o których bym nawet nie wiedział że istnieją.
Swoją głupotą mnie zmotywował do twórczości na tym portalu :)
Co do epitetów to niechęć i pogarda pasują jak najbardziej tyle że są zbyt słabe. Od tygodnia szukam określenia na tego typa. Może ogłosimy jakiś konkurs na ksywkę pasującą do schiza ? :)

schiz

ludzie z większym IQ wymiotują

schiz

A Dragon Age i Mass Effect? Wypowiedział się spec od siedmiu boleści, a takie hity jak Ice wind Dale, czy Wrota Baldura, bądź Twierdza 1 i Krzyżowiec? To pies?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

schiz
malolacie wroc do szkoly i nie zasniecaj tego forum, a to dla ciebie i ..zacytuję Garfielda Kiedy myślę, że to już dno, ktoś zawsze rzuca mi łopatę.

p.s.
to byly naprawde fajny czasy gdy siec dla takich osob jak twoja byla nieosiagalna,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Analfabeto - dubbing widzę, że mamy do czynienia z kolejnym pseudo zakompleksionym "polaczkiem", który jest ogromnym ignorantem nawet w stosunku co to gier, widać po powyższym poście, jak zapewne filmów również :) Nie męcz się nad odpowiedzią, ponieważ nie chce mi się szyfrować twoich wypocić i biadolenia na forum. A poziom angielskiego mam co najmniej 5 krotnie większy niż ty poziom języka polskiego.

Nie wiem czy wiesz ale "bo zabija oryginal" jakoś nie trafnie przemawia do powyższych gier, których polska lokalizacja zdeklasowała oryginalną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Ojjjj cóż za pajac idź się powieś zrobisz światu wielką przysługuję, chcesz jeszcze się trochę zbłaźnić na forum publicznym? Zajebiście bawi mnie rozmowa z ludźmi Twojego pokroju dostarczacie nieocenionej rozrywki ze względu na swoje idiotyczne usposobienie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
schiz

ale ty masz na bani kloci sie o film z pingwinami ktory ma byc familijny a nie otrzymywac nagrody i nie spinaj sie tak bo ci zylka peknie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones