PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8510}
4,7 1 463
oceny
4,7 10 1 1463
Pan Samochodzik i praskie tajemnice
powrót do forum filmu Pan Samochodzik i praskie tajemnice

Wystawiacie ocenę po obejrzeniu go teraz z dzieckiem czy też jak byliście zafascynowani po wyjściu
z kina w wieku 8/10 lat ? Ja oglądałem go z babcią w kinie "Marzenie" w Wiśle i do dzisiaj pamiętam
że babcia musiala mnie wziąść potem na wycieczkę do Pragi bo nie dawałem jej żyć :) Dla mnie film
bomba ale dla łebka na przełomie lat 80/90 - na pewno nie teraz...

P_Buchta

Nikt Ci do tej pory nie odpisał i to chyba najlepszy komentarz do tego "dzieła".
Lepiej pominąć je milczeniem.

ocenił(a) film na 9
jan_niezbedny0

Nie mam ochoty wdawać w się w dyskusję z kimś kto ocenia Świat Według Kiepskich na 10 czyli na równi z Ojcem Chrzestnym...

P_Buchta

To i dobrze, bo ja też myślałem, że mam do czynienia z kimś innym, niż tylko przekopywaczem czyichś profili, który się dziwi, że istnieją różne gatunki i wystawienie podobnej oceny reprezentującym je produkcjom nacza stawianie ich obok siebie...

ocenił(a) film na 3
P_Buchta

Oglądałem film w jako jedenastoletni chłopak, w kinie "Echo" w Jarocinie. Wtedy uważałem go za syf. Oglądałem jakiś rok temu - oceniam go jeszcze niżej.

ocenił(a) film na 1
P_Buchta

Ten film to dno, wodorosty i dwa metry mułu.

ocenił(a) film na 8
sphinx_j

Twoja wypowiedz to dno i wodorosty neandertalczyku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones