PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 212
ocen
8,0 10 1 108212
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

http://pl.youtube.com/watch?v=KNK_xNg4N5A&feature=related
sami zobaczcie...aż przykro słuchać... :(

ocenił(a) film na 9
Livia_90

Co za koszmar... Aż uszy więdną .

Livia_90

Kiedyś znalazłam to na YT i byłam w ciężkim szoku jak można zniszczyć taką piękną piosenkę. Tragedia.

ocenił(a) film na 10
Livia_90

Przecież to jest tragedia... kto ją dopuścił do mikrofonu, to klasyczna piosenka, a nie nowoczesne "wycie"

Livia_90

macie racje . nie wiem jak ktos na to pozwolił

ocenił(a) film na 9
Livia_90

Ona jej nie zabiła, ona ją po prostu zadźgała z premedytacją.

ankulinio

Oj tak... To straszne... Zdecydowanie zadźgała tym swoim wyciąganiem, jak wilk do księżyca...
u mnie to się równa z Edzią Górniak śpiewającą polski hymn narodowy ;/
W ogóle niezgodnie z muzyką śpiewała... Istna tragedia!
Tak ładną piosenkę zniszczyć to trzeba mieć nie lada zdolności... ;/

Livia_90

Nie rozumiem co ją napadło, żeby zaśpiewać ten piękny utwór. Nic do niej nie mam (chociaż jej nie słucham), ale to wykonanie jest po prostu złe. Na pewno nie przeznaczone dla kogoś z taką barwą głosu jaką ma Beyonce. Lubię ciekawe interpretacje piosenek, ale to z pewnością do nich nie należy :/

ocenił(a) film na 10
Livia_90

Zgadzam się, ta piosenka jest tak piękna dzięki swojej prostocie, a ona jak tu zawyła to koszmar, zrobiła sobie chórek z pięknie śpiewających dziewcząt i chłopców, wielka z niej gwiazda:/!!!

ocenił(a) film na 8
Livia_90

Oj zgadzam się... zrobiła z tej piosenki typową dla siebie soulową pioseneczkę ;/. W oryginale 100 razy lepsze !

ocenił(a) film na 10
paivamp

Przecież to jest straszne!=O A tak właściwie wg Was, to w jakim ona śpiewa języku??:P

ocenił(a) film na 9
felutka

Knowlesowym .

ocenił(a) film na 9
Livia_90

A ma ktos moze ta piosenke w oryginale ? Bo ja nie moge narazie nic sciagac, a nawet nie wiem gdzie mialabym jej szukac. Wiec jesli ktos ja ma niech mi przesle na moja poczte olga9127@wp.pl Bede bardzo wdzieczna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones