PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 461
ocen
6,7 10 1 54461
5,8 4
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

Uważam, że to jeden z najlepszych filmów z J. Stathamem. Nie rozumiem tej bandy idiotów, którzy dopatrują się tym filmie ch*j wi czego. Jak dla mnie kino akcji powinno trzymać w napięciu i dostarczać emocji widzowi. Nie ma potrzeby wymyślania nie wiadomo jak skomplikowanej fabuły, na ekranie musi coś się dziać.
Ogólnie - dobra, trzymająca w napięciu produkcja, męskie kino - nie dla zgraji siusiumajtków, którzy wystawiają tu niskie oceny.

ocenił(a) film na 9
WielkiSzu

W pelni sie zgadzam :)

ocenił(a) film na 10
WielkiSzu

Zgadzam się :) ale transporter też nie jest najgorszy :D

WielkiSzu

A ja po tylu filmach obejrzanych z udziałem Jasona spodziewałam się jednak ciekawszej akcji. Zawsze grał tego który spuszczał wszystkim manto to aż mi dziwno było oglądać jak tyle razy mu się oberwało w tym filmie.
Byłam sceptycznie nastawiona do Lopez, która miała pojawić się w filmie, ale muszę przyznać że jej rola wniosła dużo humoru.

ocenił(a) film na 6
justynaa_21

Po obejrzeniu filmu wyszłam z tego samego założenia. Niby film świetny, wszystko pięknie, ale raczej nie zaliczę go do najlepszych ze Statham`em, czegoś w nim brakowało, może większej dozy akcji?

WielkiSzu

Zgadzam się w 100 %. Kawał dobrego męskiego kina akcji.

użytkownik usunięty
thom1992

Film konkretny i typowy relaxator, a ta krew po walce z zabójcą od Danzingera:D dawno nie widziałem tak zmasakrowanej twarzy Jasona:P

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

wiadoma sprawa jest Jason Statham jest jadka
mi to pasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones