PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 466
ocen
6,7 10 1 54466
5,8 4
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

ma swoje 5 minut ok.ale co film jest identycznie jak poprzedni ,akcja ,strzelanki, koledzy go wrabiaja,,a czytając opis to mam wrażenie ze czytałem opis Protektora bo jest strasznie podobny tylko ze tu koledzy złodzieje a tam byli policjanci.ale zapewne i tak obejrze ale zeby Jason sie nie staczał z tymi filmami.

ocenił(a) film na 9
xxxfilmen

Każdy tak samo dobry : )

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

On jest AKTOREM KINA AKCJI, bardzo dobrze mu to wychodzi mimo iż, prawie kazdy film ma podobną fabułę. :) Dobrze sie go ogląda, w końcu to ma być rozrywka.
Wyobrażasz go sobie w dramacie?

plitunia1987

Jason zagrał w dramacie "13" z 2010 roku i dobrze mu to wyszło.

ocenił(a) film na 6
bartoszcyc8

A faktycznie widziałam ten film. Pamiętam zgadzam się dobrze wyszło:) Są małe wyjątki, ale głownie grywa w filmach akcji..z resztą mnie tam nie przeszkadza. Lubie filmy ze Statham`em:D

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

dokładnie, co z tego, że każdy film jes taki sam jak wszystkie są zarąbiste? Oczywista w 50% dzięki Stathamowi

Faktorio

przedtem był Seagel,Stallone ,arni ,teraz jest Jason no i nie moge zapomniec o Gerald Butler jego filmy tez sa bardzo dobre,oby znów ktoś ciekawy pojawił sie w filmach akcji bo narazie nikogo nowego nie widac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones