PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 466
ocen
6,7 10 1 54466
5,8 4
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

wrażenia po...

ocenił(a) film na 7

Lubię aktorstwo Stathama od czasów Transportera i to się nie zmieni. Nawet, gdy gra w filmie jakich wiele, ale po jaką cho... wcisnęli J.Lopez?!?!?! Nie dość, że jej gra to "romantyczno-żałosne skomlenie" w stylu "fajny, umięśniony facet a ja jestem sama, więc rzucę się na niego"....to na dodatek jej rola jest tu potrzebna jak piąte koło u wozu...sceny z jej udziałem były dla mnie po prostu irytujące

mbecia

Mam to samo odczucie. Film byłby super gdyby nie J.LO. Mogli natomiast rozwinąć wątek Stathama i jego dziewczyny (bodajże Amber) albo jeszcze jakiś skok + strzelanina :). Ale nie...lepiej dać rolę drewnianej Jen bo ma fajne...no właśnie co? :P

FallenAng3l

No własnie ?? W zasadzie po co mu była ta dziewczyna ( chyba Claire) ??? Do opatrywania ran !? A J.Lo niby w czym mu pomogła ? bo niby miała mu pomóc w tym skosku a tylko narobiła ambarasu i prawie jej łeb odstrzelili

ocenił(a) film na 3
tala1987

Dokładnie jest jak piszesz. Dlatego film na trzy gwiazdki. Żenująca beznadzieja.

ocenił(a) film na 7
FallenAng3l

bo to "przyciągnie" więcej osób...z takiego chyba wyszli założenia, bo nie widzę innego wytłumaczenia na J.Lo widniejącą na plakacie promującym film...po prostu kolejne sławne nazwisko - nic ponadto

ocenił(a) film na 7
mbecia

Lubię Stathama, podoba mi się jego gra, ale film jakoś mnie nie porwał. Przed premierą spodziewałem się więcej, no ale źle nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones