PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8586}
7,4 226 685
ocen
7,4 10 1 226685
4,8 19
ocen krytyków
Pearl Harbor
powrót do forum filmu Pearl Harbor

Czy tylko mnie strasznie irytowała w tym filmie ta cała Evelyn? :/

ocenił(a) film na 8
Akeso

Tylko Ciebie ;)

ocenił(a) film na 3
Akeso

Wszystkie postacie w tym filmie były irytujące, ale powiedziałbym, że absolutnie najbardziej wkurzającą była nie Evelyn, a Rafe. Przez cały film scenarzysta okłamuje widza, wmawiając mu, że to taki spoko gość, który troszczy się o kumpla i dziewczynę - podczas gdy w rzeczywistości jest zwykłym gnojkiem, który podrywa dziewczynę po to, aby zaraz potem zostawić ją na lodzie i ruszyć za ocean (oczywiście, podrywając ją, ani słowem nie pisnął, że się zgłosił - na ochotnika, dodajmy - do ekipy walczącej w Europie), przy okazji odmawia jej ciachanka przed rozstaniem (uzasadniając to iście kretyńską logiką) i jest cholernie zadowolony z siebie, kiedy widzi, jak Evelyn płacze z tęsknoty na peronie. Nie zapominajmy też o tym, jak to "opiekował" się Dannym - w rzeczywistości próbując kontrolować jego życie, a nawet narażając jego karierę poprzez wciąganie go w wygłupy pokroju zabawy samolotami w "cykora".

Sprawy bynajmniej nie ułatwia fakt, że cały ten żałosny trójkącik jest sztuczny jak diabli. "Romans" Rafe'a i Evelyn daje się ująć w dialogu "- Cześć, możemy być parą przez resztę filmu? | - OK, idę na to!". Podobnie fatalnie rozwinięta jest "przyjaźń" Rafe'a i Danny'ego - przedstawiona poprzez góra trzy sceny, kiedy to nie spędzają łącznie razem nawet pięciu minut i w rzeczonych scenach nie robią tak naprawdę niczego konkretnego, co by przekonywało o zażyłości ich relacji.

Der_SpeeDer

Masz sporo racji, a co do Evelyn to jak dla mnie była zbyt słodka, taka przesłodzona nawet. Ale to moje zdanie. Faktycznie, relacje pomiędzy Rafem a Dannym były trochę dziwne jak na przyjaźń, oglądając film przeszło mi przez myśl, że Rafe trochę go kontroluje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones