PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804561}

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time ... in Hollywood
7,3 201 930
ocen
7,3 10 1 201930
7,7 60
ocen krytyków
Pewnego razu... w Hollywood
powrót do forum filmu Pewnego razu... w Hollywood

Dla mnie bohaterem tego filmu jest pies Cliffa

Rezestojnyja

To gratuluję

ocenił(a) film na 9
Rezestojnyja

Suczka.

ocenił(a) film na 9
montequz

Pies....

ocenił(a) film na 7
Rezestojnyja

I miotacz płomieni

Lisowczyk

I tekst "trzecią spaliłem osobiście sam".. albo jakoś tak ;-)

yulbeano

"Aż zrobiła się chrupiąca" xD

Rezestojnyja

Myślę, że jednak pies z farmy

Rezestojnyja

a Michael Madsen to pies?

Rezestojnyja

Zrobił robotę ;-)

ocenił(a) film na 8
Rezestojnyja

jakoś ci się nie dziwię ;)

użytkownik usunięty
Rezestojnyja

I mokasyny Brada P.

ocenił(a) film na 8

Kobiece stopy.

ocenił(a) film na 10
szkola__oczy

Z tego co kiedyś gdzieś przeczytałem to Tarantino lubi ten temat, stąd tyle czasem dziwnych ujęć heh

ocenił(a) film na 7
szkola__oczy

Akurat w tym filmie pokazał brzydkie, brudne giry.

ocenił(a) film na 8
Calvera81

Czyli jak w każdym swoim filmie.

ocenił(a) film na 7
Akhpu

Z tego co pamiętam, to w "Jackie Brown" Fonda pokazała całkiem fajne stopy. Nawet De Niro lukał na nie z ciekawością hehe.

ocenił(a) film na 8
Calvera81

Chyba ze stopami były dwie sceny w tym filmie. Jeden raz Margot Robie w kinie a drugi ta hipiska w aucie, jeśli dobrze pamiętam. Dwa razy brudne stopy w jednym filmie.

ocenił(a) film na 10
Rezestojnyja

Pies Cliffa był w filmie bardzo mądrym stworzeniem - od samego początku czułem, że zwierzak się gdzieś zapisze w akcji filmu. Zresztą to jest bardzo fajna rasa, mój znajomy miał podobnego czworonoga przez 17 lat. Sunia się nazywała, niesamowicie mądry i wytresowany członek rodziny. Na spacerze inne psy omijały ją szerokim łukiem. :D A jak do domu zbliżał się ktoś z rodziny albo znajomy, to Sunia stawała przy drzwiach i merdała ogonem jak biczem. Mimo, że znajomi mieszkali na 8-ym piętrze...

W1kt00r

Jaka to rasa?

Ladybaby

Amerykański pitbulterier

ocenił(a) film na 10
miarara

O, dzięki za sprecyzowanie tego, co widziałem w filmie. :) Bo akurat nie byłem pewny dokładnej nazwy rasy pieska z filmu, natomiast Sunia tego mojego kolegi była amstaffem. Było to naprawdę fajne boże stworzonko...

W1kt00r

Spoko. Jak pies jest na liscie niebezpiecznych ras to jeszcze nic nie znaczy, bo może być dobry stwór :)

ocenił(a) film na 10
miarara

Jak najbardziej. Łagodniejszego dla dzieci psa od Suni nigdy nie spotkałem. No, ale jak do drzwi chciał wejść ktoś obcy to szczekanie było słychać na sąsiednim osiedlu... ;)

ocenił(a) film na 7
miarara

gdyby to był canaan to by dostał nominację do oskara, to jest jawny rasizm :/

W1kt00r

https://eu.delawareonline.com/story/entertainment/2019/07/25/delaware-pit-bull-s tars-brad-pitts-dog-once-upon-time-hollywood/1796177001/

ocenił(a) film na 10
Rezestojnyja

Zwłaszcza ostatnia scena gdy Brad leży już na noszach i zabierają Go do szpitala. Nad nim stoi kilka osób a wśród nich właśnie Pieseczek i ma taki zatroskany i mądry i skupiony pysk i ma się wrażenie że też chce coś zeznać o przebiegu całej AKCJI. To dla mnie najśmieszniejsza scena. Wspaniałe!

Pawel_Pratkowiecki

Dokładnie, sunia skradła film!

ocenił(a) film na 8
Rezestojnyja

Scena, gdy Cliff i Brandy dojeżdżają hipisów Mansona była fenomenalna. Popłakałem się ze śmiechu :) Mistrzostwo. Mam wrażenie, że cały senny klimat filmu zmierzał właśnie do tego przełamania. Rechotałem się jeszcze z 10min po seansie na wspomnienie jednej z hipisek targanej przez Brandy po podłodze :)) Hahaha właściwie to śmieję się nawet teraz pisząc komentarz...a film oglądałem kilka dni temu :) Bardzo fajny pieseł...jak nie jesteś hipisem Mansona ;)

ocenił(a) film na 10
Rezestojnyja

Szkoda , że Imperator Kwa kwa tak nie słucha xd;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones