PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804561}

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time ... in Hollywood
7,3 201 947
ocen
7,3 10 1 201947
7,7 61
ocen krytyków
Pewnego razu... w Hollywood
powrót do forum filmu Pewnego razu... w Hollywood

Słabo jak na Tarantino. Z wielkiej chmury mały deszcz. Jak dla mnie 5/10 jedynie gra Pitta ratuje jakoś całość. Polski akcent praktycznie niewidoczny. Jak dla mnie zawód.

ocenił(a) film na 9
stm8891

A leos ok

stm8891

A tu miał być w ogóle jakiś polski akcent? I czy ty tylko dlatego obnizasz ocene tego filmu? XD
Przecież od początku szło się domyślić że rola zawieruchy będzie kilku sekundowa

ocenił(a) film na 5
stm8891

Zgadzam się. Film jest o niczym, luźno powiązany zlepek scen i prawie zerowa fabuła. Pitt świetny i pies uroczy, reszta dość obojętna. Co do roli Zawieruchy, to cały ten szum wokół, po seansie wydaje się groteskowy. Piszę z pozycji entuzjastki Tarantino- po pierwszej godzinie nie mogłam opanować ziewania.. choć wizualnie super.

ocenił(a) film na 5
missdee

Czytałem ze zawierucha grał tam łącznie 30 dni. Szczerze nie wiem co tyle czasu mu zajęło

ocenił(a) film na 5
stm8891

Haha dobre! ;)

ocenił(a) film na 10
stm8891

To tylko Brad zagrał dobrze? Ktoś mówił, że ten film ma mieć wybrzmiewający polski akcent, to było dla ciebie kryterium?

stm8891

Nie zgadzam się, że tylko gra Pitta tu coś ratuje. Przecież DiCaprio był świetny w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones