PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 41 047
ocen
5,8 10 1 41047
3,9 8
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

Mówcie i myślcie sobie co chcecie ale mnie to będzie tego filmu brakowało w przyszłym roku jak będzie październik a tutaj już nie będzie premiery piły 8 w kinie  .No bo co by ktoś nie sądził i nie mówił zle o tym filmie to ja będę tęsknił i szkoda że się skończyła ta produkcja,jestem ciekaw co by było dalej jeśliby reżyser pociągnął ten film dalej .No ale cóż zakończyli tak że Hoffmana zamknęli w łazience przykutego nogą do rury szkoda że już nie zobaczę Costasa Mandylora w tej roli ani Tobina Bella w roli Jigsawa czy innych postaci mogli by pokazać przecież co stało się dalej z Gordonem albo jak potoczyły się jego losy ;( a tak to nie zobaczymy nic bo zapowiedzieli koniec serii już chyba nie ma co czekać na wiadomość o tym czy będzie kontynuacja bo minęło już sporo czasu od premiery saw 3d a tutaj cisza się zrobiła to jednak chyba jest koniec i nie przewidują tego kontynuować chociażby w dalszej przyszłości nie muszą przecież kręcić tego za rok .Tak więc szkoda mnie że ten film się skończył ja wiem że zaraz zostanę pewnie kolejny raz zjechany i zaatakowany przez przeciwników tego filmu ale ja bym chciał iść jeszcze do kina na ten film a teraz tylko widzę że aby wydadzą piłę 3d na dvd i na tym się skończy .Liczę na to że chociaż na dvd nie zawiodą i dadzą jakieś fajne dodatki może jakieś inne zakończenia albo sceny niewykorzystane w filmie lub jakieś inne sceny które nie zostały pokazane w wersji kinowej?
Było by dobrze jakby dali może wersję reżyserską jak było w przypadku części 6 może były by jakieś inne wątki z Gordonem i Hoffmanem które wycięli w wersji kinowej ?.Tak że czekam aż wydadzą na dvd liczę na to że tym razem nie dostanę samego filmu aby bez dodatków .To tak że jednak zawiodłem się na scenarzystach mogli zrobić lepszy koniec i bardziej się postarać ,nie dali z siebie wszystkiego i nie pokazali na co ich do końca stać ;(.Smutne było to że mało wyjaśniono w tym filmie i pokazano mało scen z Jigsawem pojawił się tylko w retrospekcjach z Gordonem i z tym oszustem Bobbym Dagenem ;(.Myślałem że Gordon pojawi się więcej a tutaj mamy tylko go na początku chwilkę i podczas spotkania u bobiego no i na końcu wyjaśnili nam po krótce że to on pomagał Johnowi ;(.No mimo tego że słabo wyszli na koniec to chciałbym jednak zobaczyć jakby to wyglądało jakby Gordon był nowym pomocnikiem /następcą Jigsawa ale nie zobaczę tego ;(.Tak samo nie zobaczę Hoffmana jestem ciekaw czy walczył jakoś o życie i czy próbował mimo wszystko się uwolnić z pułapki ?.Echh no cóż ten film to się skończył naprawdę słabo mogliby nakręcić jeszcze 8 część jako naprawienie tego co spartaczyli w 7 zresztą już 6 część była trochę spartaczona ,No i miał być Jeff z 1 części saw i pytam się czemu go nie pokazali ? Miał być Mallick i też nie było z nim nic wyjaśnione ani pokazane co się z nim dalej stało miała być Tara Abott i też nie wyjaśniono nic w jej kwestii i nie pokazano co się z nią stało po grze z saw 6 .Nawet nie pokazano co ze śledztwem w sprawie Setha Baxtera chociaż miał się pojawić w tej części i miał wystąpić a jednak nie liznęli jego ani na minutę  A to z Heffnerem także żałosne myślałem że jego postać będzie miała inne ,lepsze znaczenie w końcowej odsłonie saw .No pokazali Michaela ale tylko tyle że Gordon mu zaszył ten kluczyk w oku i co tyle tylko go pokazano a no i pojawił się urywek z Treyworem z saw 4 no i też się zawiodłem a gdzie był Art. Blanks kto jemu zaszył usta jak nie Gordon albo kto zaszył kluczyk w brzuchu Williama ?. Widzę że reżyser wolał także pominąć to czy Swat czy tam FBI dowie się że to Hoffman zabił Eriksona i Perez no i Petera Strahma nie pokazano przecież czy odnaleźli miejsce zbrodni gdzie zabił Hoffman Perez i Eriksona i ich podpalił .
Tak samo nie pokazano tego czy Swat mogliby dojść do miejsa zabicia Strahma przecież po tym jak tamten zginął zmiażdżony przez trumnę z Hoffmanem to słuch o nim zaginął i Swat nie szukało go już w Saw 6 ;(.Dlaczego tylko skupiono się na zemście Hoffmana na Jill którą i tak wiadomo było że pewnie zabije po tym jak go urządziła w saw 6 ?.Czy ten nowy co potem też zginął nie wiedział nic o sprawie Setha Baxtera przecież mogli dojść po tym do Hoffmana ale nie przecież tamten sam się pokazał im na nagraniu tak samo jak Jigsaw w saw 6 się pokazał Williamowi .No cóż szkoda że zapomnieli wyjaśnić tych spraw dobrze że Gordona pokazali tyle że widać że Gordon jakoś nie pomyślał nic o Adamie który tam został w łazience przykuty do rury ,ani nie pomyślał nic o swojej żonie i córce po tym jak Zepp dostał się do ich domu i ich uwięził .Ciekaw jestem czy Gordon wiedział że Amanda zabiła Adama poprzez uduszenie go albo co się stało z jego rodziną po tym jak wyszedł już z tej łazienki?. Czy to znaczy że już nie spotkał się z córką i żoną tylko pracował dla Johna?
Dlaczego właściwie pomagał Johnowi i pracował dla niego ?.To także mnie ciekawi że tak zgodził się zabić Hoffmana jeśli tamten zabiję Jill i że tak wypełnił wolę Johna i porwał Hoffmana tylko kim były te dwie świnki w towarzystwie Gordona?.No właśnie tego kim były te dwie świnki też się nie dowiemy ale ok. może być domysł że to byli ci dwaj z tej gry gdzie zginęła ta panna przerżnięta piłą .Tak że dziwi mnie że w filmie nie pokazano tylu ważnych momentów a ta Simone też mnie zawiodła myślałem że będzie przetestowana a tutaj nic ;(.
Ten Mallick tylko był dodatkiem albo ta Tara Abott nie dojrzałem jej żeby tam była no i tego Jeffa też nie dojrzałem ;(.Ecchh a Hoffman to naprawdę miał być taki szalony i całkiem zgłupieć nie za bardzo to wyglądało na atak psychopaty bardziej na zabicie wszystkich z policji żeby już nikt nie pozostał żywy co będzie mógł tropić sprawę Johna .Naprawdę szkoda że Kevin Greutert nakręcił saw 3d a nie ktoś inny bo ten facet nie postarał się i nie wykazał w ogóle .No cóż szkoda mnie trochę tego końca bo pozostawili taki mały smaczek że niby to Hoffman w pułapce ale nigdy nic nie wiadomo i może się uwolnić w cudowny sposób tak jak w saw 6 ;).

ocenił(a) film na 9
Kinematograf

Zgadzam się że poziom Piły choć zawsze wysoki to niestety po niezniszczalnej części 5 można było zanotować tendencję spadkową (6 część pomimo iż również rewelacyjna jest dla mnie najgorszą z 7 odsłon SAW)

7 również nie jest IDEALNYM zakończeniem choć wg mnie bardzo dobrym (psychol który wypaczał postępowanie Jigsawa został uwięziony przez ostatniego asa w rękawie Kramera)

Jeśli chodzi o wątek Setha i inne przytoczone przez ciebie to wg mnie nie mają one znaczenia dla ogólnej fabuły i dlatego nie były kontynuowane

Oczywiście dla fanów SAW mogło by trwać ciągle (taka październikowa tradycja) wyjaśniając w kolejnych częściach kolejne wątki
a nawet iść w nowe (ale tylko i wyłącznie pod warunkiem że sequel dorównał by części 5 czy chociaż 2)


Niezależnie od wszystkiego dla mnie Jigsaw pozostanie Najgenialniejszym badaczem ludzkiego umysłu w dziejach kina
oraz najbardziej złożonym psychopatą ( motyw dla którego tworzył te złożone gry to jak kształtował się jego psychopatyczny umysł jest dla mnie czymś ponadzwyczajnym)

Konradla

tez żaluje,ze to juz koniec. chociaz nigdy nie mow nigdy. przypuszczam ze za 2, 3 lata bedzie gotowy kolejny ciekawy scenariusz i powstanie czesc 8. swoja droga-duze brawa dla scenarzystów którzy co roku pisali kolejną czesc piły i każdą ogladało sie z zainteresowaniem(szczegolnie czworka jest swietna). jest to chyba jedyna seria ktora warto obejrzec od a do z ,bo każda czesc jest równie ważna. jesli chodzi o doktora gordona-ja osobisnie żałuje ,ze pojawił sie na spotkaniu ofiar jigsawa. uważam ze wystarczyloby gdyby pojawil sie w ostatniej scenie.ale i tak jest oki :)

ocenił(a) film na 8
Kinematograf

Jigsaw powiedział przecież, że Gordon ma pomścić Jill i ... przejąć spuściznę po nim. Ale jednocześnie zaznaczył też, że prosi go o JESZCZE JEDNO poświęcenie czy coś w tym stylu. Moim zdaniem - tak czy owak - nie jest to w pełni i w 100% jasne przesłanie. Czyt. uważam, że to mała furtka do ew. 8 części! :-) Mała - dlatego też jeszcze nie określono się w pełni, czy następna odsłona będzie tworzona. Sam osobiście jestem wielkim fanem Piły i też, mimo już 7 części - chciałbym więcej. No ale pewnie teraz pora na analizę, bo ogólna mania na Piłę niestety chyba malała z odsłony na odsłonę. Pewnie czekają na jakiś genialny scenariusz a wtedy owa furtka zostanie wykorzystana. Póki co niestety będziemy musieli znieść tą ciszę w mediach.

ocenił(a) film na 3
grzybu1922

"(psychol który wypaczał postępowanie Jigsawa został uwięziony przez ostatniego asa w rękawie Kramera) "

A czy przypadkiem nie został uwięziony TYLKO dlatego że zabił Jill?,od seansu minęło sporo czasu więc pamięć mnie zawodzi.



grzybu1922

No ja przyznam że tego co nie przewidziałem w filmie to że to Gordon napisał tą karteczkę dla Hoffmana " Wiem kim jesteś i co robisz"' tym samym wrobił Strahma bo Hoffman myślał że to tamten napisał tą karteczke .No cóż nie pomyślałbym że to Gordon także podsunie pomysł Johnowi żeby ten porwał Lynn i żeby to ona przeprowadziła operację mózgu .Dalej to nie było tak ciekawie można było się domyśleć samemu że to Gordon zaszył kluczyk w oku Michaela albo zaszył oczy Treyworowi czy Artowi pewnie kluczyk w brzuchu Williama zaszyty to też jego była sprawka .No cóż ciekawi mnie czy Hoffman by jakoś próbował się uwolnić z pułapki tej co go uwięził Gordon? jak by mógł to zrobić ciekawe no cóż w saw 3 Mathius nie odciął sobie stopy piłą ale użył deski ( czy klapy) od sedesu Hoffman mógłby jej użyć jeśli ona tam nadal leżała :(.Albo co tam jeszcze pozostało chyba nóż Xawiera co sobie nim odciął numerek do skrytki ten nóż chyba został przy zwłokach Xawiera no i tyle co pozostało tam :(.Tak więc problem w tym że Hoffman nie miał tam światła bo Gordon je zgasił więc musiał działać po ciemku jeśli miał by się uwolnić :).Tak więc nie wiem czy by posunął się do kanibalizmu i odgryzł sobie nogę a nie wiem czy zęby są takie mocne i silne żeby sobie nimi przegryzc własne ciało ?No cóż Gordon moim zdaniem nie muśiał słuchać Johna mógł zamknąć Hoffmana i skończyć z tymi grami .Przecież nawet nie musiał z Johnem współpracować w każdej chwili mógł go sam zabić albo ogłuszyć i oddać w ręce Swat .No to tylko takie moje dociekania i przemyślenia .No cóż trochę może i racja że to z Baxterem czy Strahmem i Ericksonem nie musiało być żyłowane w dalszych częściach ale to jest luka w scenariuszu moim zdaniem :(.No a cóż wątpie żeby powstało saw 8 w przyszłych latach może był tam jakiś scenariusz ale go nie wiem czy ujrzymy ,podobno Betssy Russel miała chęć by powstała kolejna część piły i nawet miała tam jakiś scenariusz przyszykowany żeby można zrobić kontynuację .Jednak Kevin Greutert jej słowa zmienił tym że powiedział że saw 3d to oficjalny koniec serii i że zamyka ta część całą serię pił .Tak więc nie wiem czy kiedyś ktoś odświeży tą serię ponownie :(.Napewno można by jakoś tam poprowadzić akcję tylko czy można by w niej jeszcze obsadzić Hoffmana?.Napewno ten koleś nie miał tam nikogo kto by go uratował z pułapki ,tak więc by zdany tylko na siebie.No więc jeśli by saw 8 powstało to by się skupiło na Gordonie i jego działaniach wobec dzieła Johna?.No właśnie nie dowiemy się już chyba czy Gordon by był godnym następcą Jigsawa?

użytkownik usunięty
grzybu1922

@grzybu1922 - mam wrażenie, że oglądałeś Saw3d z tymi żałosnymi polskimi napisami, które są w internecie, jest w nich masa błędów - szczególnie w końcówce.

Jigsaw nie użył ani razu słów "zemsta" (w odniesieniu do Jill), czy też że Gordon ma przejąć "spuściznę" - to wszystko interpretacja (a raczej debilne tłumaczenie) autora tych napisów, który pozostał anonimy - cóż nie dziwię się.
Oto wiadomość jaką zostawił Jigsaw Gordonowi (myślę, że każdy jest w stanie to sobie przetłumaczyć lepiej aniżeli w tych napisach):

"Hello Dr. Gordon. You are perhaps my greatest asset. Without you, my work over the last few years would not have been possible. That having been said I have a request. Watch over Jill, and should anything happen to her, I want you to act immediately on my behalf. In return for that, I will keep no more secrets from you. I've shown you a lot of places, but there is one that will be perhaps the most meaningful to you."

Qu3ss cieszę się że pomimo wszystko udzieliłeś sie w moim temacie ,podstawą jest mimo wszystko się potrafić porozumieć :).Myślałem że znowu dostanę od ciebie ochrzan ale widzę że mnie tym razem darowałeś i byłeś miły :).No pewnie że da się przetłumaczyć samemu ale widze że jednak mimo wszystko i tak narazie na temat piły będe mógł się tylko tutaj udzielać bo taką krzywdę zrobiłem wszystkim że napisałęm przed premierą saw 3d ( to było ze 4 dni przed premierą piątkową ) że film już oglądałem i że widzałem wcześniej od reszty fanów :(.No cóż mimo wszystko myślę że się jakoś porozumiemy bo ja nie chcę z nikim się o to kłócić już i spierać myślę że Qu3ss też mnie zrozumiesz bo ja naprawdę nie chcę tutaj prowadzić batalii tyle już wyjaśniłem na forum saw project że chyba wystarczy tym co tam siedzą i na forum i udzielają się także tutaj w swoich postach :).Naprawdę nie powiem że nie szanuję zdania tych co mnie tam krytykowali także jednak mimo tego co o mnie tam sądziłeś Qu3ss i co sądzisz tutaj to jednak chciałbym z takimi osobami jak ty dojść do porozumienia i myślę że jakoś się dogadamy bo nie będe robił problemów jak pan "Supernatural'' którego też szanuję za jego poglądy i swoje wyrażanie opinni własnych .Nie chcę żeby ktoś mnie widział tylko po tym że jestem kłamca i oszust i że ściemę waliłem wtedy zresztą pamietam jak powiedział sam Qu3ss że film jest już na torrentach przed premierą .Szkoda że zepsułem swój wizerunek w oczach takich osób jak wyżej wspomniany fan saw :( ale szkoda też że za ten incydent wykluczono mnie z szeregów forum wyżej wymienionego :(.No cóż mimo wszystko nie chcę sie tutaj kłócić nadal nie będe już pisał wiecej że mam jakiś film przed jego premierą w kinach mam nauczkę na przyszłość :(.Tak więc myślę że z racji starszego trochę wieku ode mnie niektórzy użytkownicy mimo wszystko zmienią o mnie zdanie bo ja naprawdę nie jestem złym człowiekiem tylko z takiego powodu że waszym zdaniem kłamałem i oszukiwałem . PS: W polityce i sejmie gorzej kłamią i oszukują ode mnie a wy ich popieracie ,głosujecie na nich i ich oglądacie w tvp albo wybieracie w wyborach :(.Tak że ja tylko chce żeby było miło i bez atakowania siebie nawzajem a Qu3ss ma rację ludzie co tłumaczą te filmy to nawet nie sprawdzą w słowniku angielskim czy dobrze przetłumaczyli tylko wstawiają swoje słowa i zdania które nadają filmowi inny sens wogóle :(.

ocenił(a) film na 8

Wielkie dzięki @qu3ss
Widzisz, właśnie oglądałem tą wersję z tymi sfajczonymi napisami w polskiej wersji ;) No i w związku z tym zostałem "trochę" wprowadzony w błąd. Dokładając do tego te wycinki z wywiadów przytoczone przez @Kinematograf'a to chyba już wszystko jasne. Piła zamyka swoją historię na 7 części. No i chyba nawet dobrze, bo w nich wszystko raczej zostało wyjaśnione. Gdyby chcieli robić kolejne, to wszystko zaczynałoby się od początku patrząc na to, że Gordon ma "czysty wizerunek" na zewnątrz. Bo los Hoffmana jest już raczej pogrzebany... No chyba, że zrobi znowu coś niespodziewanego i ponownie jakoś się uratuje. Np. jak z pułapki zastawionej na nim przez Jill. Chyba faktycznie to już koniec.

ocenił(a) film na 10
grzybu1922

Według mnie 8 powinna powstać chociażby po to, aby obejrzeć prawdziwy finał Piły. Hoffman został uwięziony, ale tak naprawdę nie wiemy, czy zginął... Gordon może nadal zabijać... Więc jest szansa na 8 część.

igrek3_2

Igreku zamiast oglądać z kolegami z klasy ( szkoły) takie popłuczyny i kaszane jak " Pierwsza Miłość ''' to już bądz prawdziwym mężczyzną i oglądaj produkcje takie jak Piła i Piraci z karaibów ja myślę że to co było w saw 3d to nie było finałem ?.Ja myślę że to mógł być jakiś tam finał przecież powstrzymał Hoffmana i go że tak powiem usunął może nawet i go pokonał ( zwyciężył) dobra bez przesady ale jak mógł nie zginąć? Bez wody człowiek żyje przynajmniej 3 dni więc jak nie miał tam pićia to zdechł po 3 dniach bo bez jedzenia można żyć niecały tydzień straszna śmierć jak umierasz z pragnienia i masz sucho w gardle pewnie umarł z odwodnienia ;(.No cóż to powiem tyle że Gordon to ja jak bym nim był to bym temu porąbanemu Johnowi nie pomagał tylko bym miał go w tyłku za to co mnie zrobił i że przez niego straciłem stopę i że naraził moją żonę i dziecko na śmierć i na niebezpieczeństwo .Ten Gordon to ja nie wiem jakiś był idiota czy co lekarz wykształcony człowiek a pomagał takiemu komuś jak John mógł go przecież wziąć i zabić albo walnąć czymś w łepetyne i związać oddając w ręce Swat a nie zrobił tego tylko mu pomagał ?Ja nie kumam tego jak on mógł porwać od tak Hoffmana co go obchodziła żona Johna ? no i co by się stało jakby nie posłuchał Johna i nie porwał Hoffmana to by go zabił ktoś za to ?Ludzie naprawdę nie kumam tego a ten Hoffman to muśiał mu pomagać jakby był sprytny a był cwany to by wział powiedział że się zgadza na współpracę a potem jak go John uwolni z więzów i z tego karabina to by go wziął i zaszedł od tyłu i walnął czymś w głowę żeby go ogłuszyć i by go mógł oddać w ręce Swat ale nie przecież się bał żeby ten go nie wydał że ten zabił w pułapce Setha Baxtera .Ale mógł go przecież zabić tylko czy by Amanda się domyśliła że to on był tym co zlikwidował Johna bo znał o nim prawdę? Tak więc rozwiązań było dużo już Amanda mogła zabić Johna a ona mu załatwiła operację i co miała przecież broń nie mogła go dobić ? Przecież był bezbronny mogła go zlikwidować w każdej chwili a Jill skąd by wiedziała kto jej byłego męża zastrzelił ? a tak to tak mu pomagali jakby się jego bali i mieli przed nim stracha ;(.A mógł go Hoffman zabić a przecież dalej by sobie sam poradził i też by zatarł ślady że to on zabił Baxtera napewno by dał sobie radę bo w saw 6 i 3d niezle sobie poradził :).

ocenił(a) film na 10
Kinematograf

Widzę, że bardzo dobrze znasz całą serie ;) Gdyby powstała VIII nawet za kilka lat to poszedł byś na nią do kina? A tak z ciekawości to, którą część najbardziej lubisz? Mi się najbardziej podobała VII, bo trzymała w napięciu do samego końca ;)

igrek3_2

No cóż igreku trudno mnie powiedzieć myślę że lubię całą serię tak samo więc nie mam ulubionej częśći ale mam ulubione sceny z piły zawsze najbardziej lubiałem końcówki tego filmu czyli w saw jak Zepp wparował do kibla i go zabił deską klozetową adam a potem Gordon się wyczołgał z łazienki a nagle wstaje zaraz po nim Jigsaw i zostawia Adama samego to było najlepsze na sam koniec :).No cóż w saw 2 dobre było jak Xawier gonił z nożem Daniela i Amandę żeby odczytać ich numerki z tyłu głowy i potem jak odciął sobie kawałek skóry z numerkiem i Daniel go zabił no i potem to z Erickiem było mniej ciekawe ale też niezłe :).W pile 3 podobało się mnie jak była pułapka Sędziego tego ze świniami dobra scena gdzie Jeff miał zdecydować jak ma postąpić czy spalić zabawki po swoim zmarłym dziecku czy je oszczędzić i jednak je spalił :) .No cóż scena z tą goła babą w zamrażalni też była ciekawa a dalej to z tym Timotym jak go poskręcało to już trochę mniej :(.Dalej ciekawa była piła 4 no cóż niezła scena początkowa sekcji zwłok Johna potem było też w miarę ciekawie fajna była scena pod koniec jak zawsze było ostro jak Rigss zabił Arta i potem wstał Hoffman i zaszedł go od tyłu mówiąc Game over no też było fajne jak lód rozwalił łepetynę Erickowi .No w saw 5 dobra była końcowa scena jak był Hoffman w tej szklanej trumnie i zgniotło na miazgę Strahma :(.Albo ta scena z Baxterem to było też takie sobie ale Hoffman był ciekawie tutaj ukazany :).Dalej podobało się mnie saw 6 no najlepsza scena była na początku z pułapką Simone jak jeden sobie odciął kawał ciała i ona dziabnęła sobie ręke tasakiem :( .To była najochydniejsza scena chyba w serii saw :(.No dalej to niezła pułapka była z karuzelą albo jak kwas przeżarł ciało Williama i mu wypłynęły flaki ecchhhh masakra i potem to z Hoffmanem myślałem że zginie ale jednak dał radę skubaniec :) .No w saw 3d najlepsza była scena z Evanem jak się rozpędziło to auto wjechało w tego koleśia co był przypięty do bramy ,a jeszcze oderwało ręce temu z tyłu i zgniotło łepetynę tej pod kołami :(.Akcja hoffmana w komisariacie też była niezła jak zarżnął nożem wszystkich i na koniec zemścił się na Jill zakładając jej Bear Trap :).Tak więc koniec taki sobie ale może być najlepsze to ta piła lecąca z ekranu na widzia :) .Echhh szkoda że to koniec już jest piły :( Fajna była seria to zabijanie się dzikie jak nap : Art zabił Treywora waląc mu po głowie aż wyzionie ducha albo Hoffman nieugięty był naprawdę jak Rambo albo jakiś Terminator zabił Perez i Erikssona tak że do tej pory nie mogę się nadziwić jak on to zrobił :) albo to z trumną zarąbista scena i jeszcze jak tą ręke zabrał co została po Strahmie :).Super było ale się skończyło :( Jigsaw był też dobry jak umierał echh ten jeff z piła spalinową jak mu pojechał po krtani i ją przeciął echhh to była masakra ;).Dobrze że nie zryło mnie całkiem bani do końca :).

ocenił(a) film na 10
Kinematograf

Piła to świena seria ;) Cały czas ma jednak nadzieje, że w październiku 2011 twórcy zaskoczą nas kolejną piła ;) Poweim Ci szczerze. że na prawdę nieźle znasz tą seire;0 Też bym tak chciał ;)

igrek3_2

No jedyna osoba która mnie doceniła jako fana SAW no dziękuje ci za miłe słowa Igreku miło że ktoś mnie pochwalił bo nie wszyscy by mnie tutaj pochwalili nie wiem czy mówisz to serio czy z ironią ale mimo wszystko wielkie dzięki a no sie oglądało kilkanaście razy każdą część i się spędziło wiele czasu na oglądaniu dokładnym poszczególnych scen :) Dziękuje no a co ty Igreku nie zansz? Przecież tak samo tą serię lubisz i ją oglądałeś chyba wszystkie częśći co nie ? No nie powiesz chyba że nie orientujesz się w akcji poszczególnych scenek ?.Zresztą no jak się ogląda jakiś film ze 20 razy każdą część to sie zna na pamięć tak samo jak się ogląda jakiś serial kilkanaście razy każdy odcinek to także się pamięta wszystko :).

użytkownik usunięty
igrek3_2

jak to zabijać? :P przecież oni uczą jak "docenić" życie :)

a tak na poważnie jeśli scenarzyści będą chcieli to Hoffman wyjdzie z łazienki, nawet najbardziej idiotycznym sposobem.. ale czy chcemy znowu oglądać jego pościg za Gordonem jak to miało miejsce w 7 za Jill?

ocenił(a) film na 8

Nie ważne jest czego my chcemy. Liczy się zysk. A jeśli Piła VIII powstanie to zapewne przyniesie dość spory, gdyż bazuję na reputacji serii. I dlatego sądzę że powstanie i to nawet nie na przestrzeni 5 ale 2 -3 lat

ocenił(a) film na 10
Little_Jacob

Masz racje, bo np Ja poszedł bym na VIII do kina i zapewne większość z was tez ;)

użytkownik usunięty
Kinematograf

mam na nazwisko Kramer :D

ocenił(a) film na 8

aha

Little_Jacob

Ja mam na nazwsikso Psikuta i co mam zrobić jak wołają na mnie na osiedlu ty Psi kutośie ? No ładnie też bym chciał mieć na nazwisko Kramer albo jeszcze lepiej Jigsaw :) Igrek ma rację kto by nie poszedł z nas do kina na 8 piłe pewnie sam Hoffman by się uwolnił z łazienkowej pułapki żeby pójść zobaczyć czy Gordon był lepszym od niego czy nie ? XD

ocenił(a) film na 6
Kinematograf

Dla mnie, piła już dawno się skończyła. Pierwsza część miała to coś. Pozostałe części były tylko żeby nabijać kasę na ludziach którzy lubią drastyczne sceny.

Kinematograf

Eee Kinematograf jak ci się podobała Piła Dziedzictwo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones