PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722980}

Pieśń słonia

Elephant Song
6,8 18 965
ocen
6,8 10 1 18965
5,3 9
ocen krytyków
Pieśń słonia
powrót do forum filmu Pieśń słonia

Pragnęłam tego filmu tak bardzo, że w chwilach tęsknoty bezwstydnie molestowałam trailer. I teraz mentalnie szlocham.

(być może niesłusznie, być może nieracjonalnie) pragnęłam Kevina - jednostki tak spaczonej, tak desperacko jednoznacznej (a budzącej tak niejednoznaczne emocje), że oglądając, musiałabym przypominać sobie o tym, aby wziąć oddech.
(być może niesłusznie, być może nieracjonalnie) pragnęłam relacji pacjent - psychiatra, która będzie tak głęboka i nieoczywista jak "U niej w domu" (oczywiście emocjonalnie, nie przez pryzmat "profesji").
Subiektywnie słusznie, subiektywnie racjonalnie - jestem rozczarowana.
Całą skrzynkę punktów, jaka mi pozostała na dnie szafy obok słonia, oddaję Głównemu Bohaterowi. Ale on jeden to dla mnie za mało, żebym zgodnie z planem i zgodnie z utęsknieniem mogła się szarpnąć na dziesiątkę.

Tak niską więc dla mnie ocenę uzasadniam tym niedosytem, który zaowocuje tym, że wciąż będę musiała szukać nowego filmu, który wstrząśnie moim światem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones