PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175246}

Pieski świat

Mondo cane
7,6 1 631
ocen
7,6 10 1 1631
6,4 5
ocen krytyków
Pieski świat
powrót do forum filmu Pieski świat

...polecam kazdemy, zwlaszcza dzisiejszym 15-25 latkom

Siostra_Jolanta_K_

Droga siostro Jolanto vel Tasmanie, czy bylbys uprzejmy krotko opisac ten film (zaczynajac od tego o czym jest)? Odbylam dzisiaj bardzo ciekawa rozmowe na przystanku tramwajowym z tzw Czlowiekiem Upadlym, ktory wspominajac stary Żak wspomnial wlasnie o tym filmie. A ze byl postacia niewatpliwie ciekawa uznalam ze film rowniez jest wart uwagi. Zastanawialam sie nawet czy to nie ty moze, z racji wybitnie krytycznego nastawienia do spoleczenstwa ogolnie i mlodziezy w szczegolnosci, ale pan nie wygladal na osobe majaca dostep do internetu. A tym bardziej wyjezdzajaca na narty;)
Moglabym oczywiscie sprawdzic informacje o filmie na innych stronach, ale za to ze w pozycjach ulubionych masz Herzoga pytam ciebie:)

ocenił(a) film na 10
sam_3

nic nie sprawdzac, nie rozmawiac, nie sluchac innych - pozyczyc i ogladac;
zobaczysz swoje zycie przeszle, terazniejsze i przyszle ;)
amen

Siostra_Jolanta_K_

W jednym z moich ulubionych poematów Różewicza - "Spadaniu" - odnosi się on do tego filmu... Kurcze, warto byłoby to zobaczyć...
No i żeby był tu jakiś opis...

Siostra_Jolanta_K_

Ostatnio oglądałem. Dosyć szokujący film. Sporo epatowania przemocą jak na dokument. Czy rzeczywiście taki wspaniały? Nie wiem. Można zobaczyć, ale jak dla mnie bez zachwytów.

Beechbone

Ludzie powiedzcie o czym to jest ? Co się w tym filmie dzieje ? A tak po za tym to skąd ten film wytrzasnąć ? Będzie w wypożyczalniach jeszcze ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones