PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37309}

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
7,7 732 845
ocen
7,7 10 1 732845
6,9 39
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

bo chyba nigdy nie było to powiedziane.
O ile lat był starszy od Willa i Elizabeth?

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

Był od nich starszy przynajmniej o 15 lat ponieważ w prologu gdy Elizabeth jest na statku i odnajdują Willa widzimy jak Perła znika we mgle a jak wiadomo już wtedy jej Kapitanem był Barbossa. Było to 8 lat przed rozpoczęciem akcji filmu więc Jack wcześniej jeszcze był Kapitanem przez dwa lata po czym doszło do Bunty. Skoro był Kapitanem to musiał mieć już 20 pare lat. Według umowy, o której dowiadujemy się w 2 części Davy Jones wyciągnął perłę z dna oceanu i Jack został jej Kapitanem i miał nim być przez 13 lat jednak nic tego nie wyszło ponieważ po 2 latach został obalony. Skoro w momencie zostania Kapitanem miał przynajmniej 20 lat to dodając te 13 daje nam to 33. Czyli wychodziło by na to, że w prologu gdy Elizabeth znalazła Willa Jack miał przynajmniej 25 lat a gdy film wkracza do prawidłowej akcji przynajmniej 33. Akcja prologu dzieje się gdy Elizabeth miała 10 lat. Prosta matma daje nam prosty wynik. Elizabeth w momencie gdy Jack został Kapitanem perły miała 5 lat a Jack mając przynajmniej 20 w tym momencie musi być przynajmniej o 15 lat starszy niż ona i WIll.

ocenił(a) film na 10
darkar1998

ok . ;) dziękuje :]

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

Trochę to zawile wyszło ale mam nadzieję, że mniej więcej wiadomo co co chodzi >.<

ocenił(a) film na 10
darkar1998

tak tak rozumiem :) Ja mam taką nadzieje ze w ostatniej części będą znów grać Keira i Orlando ;] mogli by ich pokazać.

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

Keira a raczej panna Swan musi zajmować się dzieckiem ale liczę, że będzie jakaś duża bitwa morska i pojawi się w niej Latający Holender żeby wspomóc Perłę i wtedy będziemy mieli Orlando w akcji >.<

ocenił(a) film na 10
darkar1998

aj tam dzieckiem , znalezc moze nianie hehe ;o ja chce widzieć ją znów :D

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

Dla mnie postacie zarówno Willa jak i Elizabeth nie są jakieś konieczne... Fajnie będzie ich zobaczyć ale bardziej chciał bym powrotu starej załogi z Perły ;)

ocenił(a) film na 10
darkar1998

no stara załoga perły też była fajna :D Aby najlepiej wszystko wróciło tak jak bylo . :D

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

No to jeszcze może Davy Jones do kolekcji :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones