PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 551
ocen
6,8 10 1 162551
4,9 15
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Jako fan serii Piratów z Karaibów jestem bardzo rozczarowany poziomem tej cześć :(
Uwaga możliwe spoilery ...
Minusy filmu według mnie
-Poziom gry aktorskiej Deppa jest na żenującym poziomie, aż żal było patrzeć na to co robi na ekranie.
-Twórcy mają chyba fanów za chorych na Alzheimera..w 2 części była mowa że Jack przehandlował kompas od Tia Dalma, a tu ??
-fabularnie bardzo nierówny pierwsze 20 minut zapowiada się ciekawie, potem film traci na fabule, która staje się przewidywalna to granic możliwości.
-Brak finalnej bitwy morskiej, aż się prosiło o bitwę z udziałem Czarnej Perły, Latającego Holendra i Zemsta Królowej Anny że statkiem Salazara.
-znowu klątwa która uniemożliwia wejdzie na stały ląd
-Z fajnej przygodowej serii filmowej zrobili film z masą głupich żartów
- Z Sparrowa zrobili nudnego pijaka który może liczyć na szczęście, gdzie jest ten spryciarz i jego charyzma ??

Plusy według mnie
- Barbosa radujący córkę
-Efekty specjalne
-kostiumy
-Kilka fajnych scen np z rekinami,z bankiem
-Finałowa scena że szczęśliwym zakończeniem
Ode mnie 6/10 według mnie najgorsza cześć z serii:(

wort801

Dla mnie... Akurat 5 jest lepsza niż 4. Odrobinę, ale jednak.

A co do piratów... Chciałbym, żeby porzucili Jacka, i wzięli się za innego bohatera. Bo jeśli nie, to w zasadzie na cis pirackiego trochę poczekamy, Chyba ze wyjdzie Black flag 2.

LordVader345

Ja liczę że Depp jednak jakimś cudem wróci do formy i będzie z nim 6 cześć.

wort801

Nie no, pewnie tak. W końcu, musi zarabiać jakoś, po tym jak... No, filmy mu się nie powodizly, a sam był rozrzutny bardzo.

ocenił(a) film na 6
wort801

Plusy Barbossa ratujący córkę? Moim zdaniem ta scena była dość słaba tylko muzyka ją ratowała. Największe plusy to gra aktorska Bardema i Rush'a, obaj zmietli żałosnego Depp'a pod dywan.

A tak z ciekawości co wg cb mogła oznaczać scena po napisach ? :D














Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones