PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253738}

Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina

The Half Life of Timofey Berezin
6,8 1 468
ocen
6,8 10 1 1468
Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina
powrót do forum filmu Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina

a to tylko zwykły gniot,w którym panuje chaos,a u mnie ziewanie i złośc,że wogóle go oglądalem...NIE POLECAM!!!

ocenił(a) film na 9
truskawki_w_smietanie

To że nie zrozumiałeś filmu nie oznacza ze jest słaby może warto było by go zobaczyć jeszcze raz w większym skupieniu

ocenił(a) film na 9
SugarKing

a jak nie załapiesz .... to proponuje Madagaskar

r887500219

No, dziękujemy autorowi tematu za publiczne przyznanie się do bycia idiotą. Ograniczonym człowiekiem.

P.S.
Właśnie lecą napisy końcowe tego filmu. Obejrzałem go przed sekundą i bardzo mi się podobał. Świetne zestawienia!

ocenił(a) film na 7
BUNCH

no i po co obrażasz ? ja osobiście popieram Twoje zdanie i film moim zdaniem był naprawdę dobry, ale ludzie, opamiętajmy się i nie obrażajmy. w tym cała zabawa, że każdy jest inny i każdemu co innego się podoba, a wolność słowa pozwala nam na kulturalne wyrażenie swojego zdania :] pozdrawiam !

ocenił(a) film na 8
truskawki_w_smietanie

"lepiej milczeć i nie pokazać, że jest się idiotą niż odezwać się i rozwiać
wszelkie wątpliwości"...

A film bardzo dobry, u mnie 8/10 i polecam!

ocenił(a) film na 9
dawid_d

święte słowa oj... święte słowa kolegi "dawid_d"

ocenił(a) film na 1
truskawki_w_smietanie

A ja w pełni podzielam zdanie truskawki_w_smietanie . ,,Idealna" pozycja filmowa na ,,złapanie doła"! W tym kontekście ,,gorąco polecam".Moja ocena - 0/10.

ocenił(a) film na 9
truskawki_w_smietanie

Film rewelacyjny, 9/10 . Polecam....

ocenił(a) film na 5
tysia_09

tak czy siak,muzyka Korzeniowskiego po propstu piękna!

ocenił(a) film na 8
MAKARON

Apropo muzyki... ktoś wie jak nazywa się piosenka, która "leciała" na samym końcu gdy zaczynały się napisy ?

ocenił(a) film na 5
Saori89

rowniez sie pytam :) cos niesamowitego

ocenił(a) film na 6
truskawki_w_smietanie

Nie wiem czy to kwestia złego tłumaczenia, czy niewiedzy twórców, ale nie można mylić cząstki z cząsteczką. Poza tym film warto obejrzeć, przy czym "fajerwerków" nie będzie, no może oprócz tych pod koniec filmu ;)

truskawki_w_smietanie

dobry film, polecam także książkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones