PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8718}
8,1 31 496
ocen
8,1 10 1 31496
8,5 36
ocen krytyków
Pociąg
powrót do forum filmu Pociąg

W mordę prać, tylko patrzeć, czy równo puchnie.

W trzech pierwszych zdaniach streszcza i niszczy fabułę filmu.

Przez półtorej godziny, reżyser życzy sobie, byśmy się zastanawiali, kto jest mordercą. A ten opis wyjawia informację podaną w ostatnich dziesięciu minutach - kim tak na prawdę jest główny bohater.


Nie wiem jak i gdzie się zgłasza do poprawy, możliwości własnoręcznej korekty nie widzę, ale ten opis, w obecnym stanie, to jedno, wielkie sk***ysyństwo wobec widza.

ocenił(a) film na 9
ovis

popieram, czy redakcja nie może dodać opcji zgłaszania złych opisów? przecież to spoiler w najczystszej postaci...

ocenił(a) film na 10
ovis

Faktycznie, to nie opis, tylko bardziej streszczenie fabuły. Nie wiem, kto jest odpowiedzialny za redakcję tego typu spraw na Filmwebie.

ocenił(a) film na 10
ovis

Podbijam. Bo pomimo kolejnego zgłoszenia, opis dalej wisi, w swoim prymitywnym stanie.

Cudowna to rzecz, że byle neandertalczyk może dodać opis w którym streszcza cały film w 3 zdaniach i niszczy przyjemność oglądania na świeżo setkom, jeśli nie tysiącom widzów, ale by tą śmierdzącą kupę poprawić, to prędzej żyły pójdą, niż ktoś się zainteresuje.

ocenił(a) film na 8
ovis

Masz i nie jojcz, kto chce obejrzeć nie czyta opisu! http://www.youtube.com/watch?v=EqntTuOESzQ

ocenił(a) film na 10
2008einstein2009

nie wiem po co mi ten link, skoro jasno widać, że film już widziałem, ale dziękuję, doceniam gest.

poprawka wreszcie została uwzględniona, więc temat nie ma już prawa bytu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones