PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714482}
6,0 2 058
ocen
6,0 10 1 2058

Pocztówki z republiki absurdu
powrót do forum filmu Pocztówki z republiki absurdu

Pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi do głowy to filmy dokumentalne rodem z Korei Płn.(te
realistyczne). Oceniając film muszę przyznać, że naprawdę podobał mi się, a w niektórych
momentach na prawdę poczułem się jakbym oglądał prawdziwy dokument o losach naszego kraju.

ocenił(a) film na 2
Mazbah91

O losach naszego kraju? Ile ty masz lat, żeby tak twierdzić? Widziałeś choć PRL?

ocenił(a) film na 7
rafib1975

Chodziło mi o dokument przy, którym można wczuć sie w ten klimat i to była moja subiektywna wypowiedz a jeśli Pan ,,doświadczony,, miał już chęć przyczepić się do mojego postu niech go więc rozwinie i podzieli się swoimi mądrościami.

ocenił(a) film na 2
Mazbah91

Po pierwsze nie jest to dokument mimo, że tu tak pisze dokument powinien pokazywać fakty. Czy widzisz je w tym czymś?
Drugie jak chcesz się wczuć w realia, jak ich prawdopodobnie nie znasz.
Trzecie ja odnoszę się do twojej wypowiedzi, bo już nie chce mi się przypominać o idiotyzmach tej "propagandy".

ocenił(a) film na 7
Mazbah91

Polacy zawsze mieli w sobie waleczność i chęć wolności. Wizja mało realna, nie tkwilibyśmy w czerwonym gó#@%$ tyle lat. Ale to w końcu fikcja, nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones