PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527776}

Podwójne życie

The Beaver
6,5 12 522
oceny
6,5 10 1 12522
6,8 4
oceny krytyków
Podwójne życie
powrót do forum filmu Podwójne życie

Interesująca fabuła ,do której dołączono dobrze dopasowaną muzykę nadającą specyficzny nastrój.
Opowieść ta na tle dramatów ,które wychodzą ostatnim czasy wydaje się wyróżniać i za to należą się brawa.
Podczas oglądania mogą poruszyć nas perypetie głównego bohatera , na początku jesteśmy przygnębieni panującą sytuacją by nagle złudnie stać się rozweselonym, gdy do życia powraca Walter w raz z bobrem ,wszystko wydaje się jakby wracało do normy, tak jest w filmie i takie same stają się nasze odczucia, wędrujemy przez tą opowieść wpatrując się w psychiczne przemiany Waltera.
Utożsamiamy się uczuciowo tak jakby wszystkie założenia scenariusza łączyły się z odczuciami widza.
Gdy nagle widzimy ,że ta złudna przemiana nie jest czymś dobrym ,znów nasze nastawienie zdaje się zmieniać.
Warto obejrzeć ten film, by właśnie dać się ponieść tej opowieści ,opowieści o miłości oddaniu i więzach rodzinnych a także o problemach ,które mogą w większym lub mniejszym stopniu dotknąć każdego z nas.
Uważam ten film ,za udany i śmiało mogę polecić go każdemu. Jak dla mnie mocne 8,5

Fireghost

Miałem sobie dać spokój z tym filmem....no ale zachęciłeś mnie.

ocenił(a) film na 8
aronn

Warto obejrzeć, nie zawsze ocena na F.W jest adekwatna do filmu, przynajmniej mi się ten film bardzo podobał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones