PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118129}

Polowanie na druhny

Wedding Crashers
6,5 98 080
ocen
6,5 10 1 98080
5,9 11
ocen krytyków
Polowanie na druhny
powrót do forum filmu Polowanie na druhny

Oglądałam go wczoraj na Tvn i muszę przyznać że nieźle się ubawiłam :) Na początku myślałam że to będzie zwykła nudna komedia romantyczna jednak ten film czymś mnie ujął.... Ale czym? Może przystojnym aktorem ;-)

paulina52

który wygląda jakby przeszedł szereg operacji plastycznych żeby móc grać w takich głupawych filmach...? o.O

matryna

To twoje zdanie :/ Nawet nie wiesz o jakiego aktora mi chodzi :/

paulina52

Jaki z tego wniosek? - Wyrażaj się jaśniej.

ocenił(a) film na 7
matryna

Co do aktora, to się wtrącę i napiszę że miał krzywy nos :D:D Ale film spoko

ocenił(a) film na 9
paulina52

Mi się aktorzy nie podobali, chociaż zagrali całkiem nieźle. Film jak każda inna komedia romantyczna. Chociaż w sumie jedne sa lepsze, drugie gorsze, ale żadna dla mnie nie jest arcydziełem. Ta zalicza się do lepszych, z powodu tekstów, dzięki którym ubawiłam się niezmiernie z koleżankami. Pewnie gdybym oglądała go sama, z w pełni trzeźwym umysłem i o kilka godzin wcześniej okazałby się mało śmieszny. W każdym razie dość miło wspominam, dobra komedia jak na miłe, babskie spotkanie :P

mrs__Balint

Dokładnie, choć gra aktorów bardzo, bardzo, bardzo mi się podobała.

mala1ok

Hm, dzisiaj znowu pokazują... Właśnie oglądam, chociaż głównie ze
względu na Christophera Walkena.
No dobra, przyznaję: gdyby Walken nie grał, nie oglądałabym. A tak, to
może przynajmniej kogoś zaciuka :P

Kathy_Selden

z całego filmu najlepszy był Vaughn ze swoim ADHD, moim zdaniem zagrał rewelacyjnie swoją rolę :)

Kathy_Selden

chwała im za to, ze znowu pokazują, spoiler alert - walken nikogo nie zaciuka :)) Grief is nature's most powerful aphrodisiac ...

paulina52

Bardzo fajna komedia, dla rozluźnienia ;) Podobała mi się gra aktorska obu Panów .

paulina52

Nie wiem kto tam był przystojny ale ten film był bardzo śmieszny. oglądałam go z rodzicami (mam 17 lat) i myślałam ze przelącza na inny kanal (ze wzgl na niektore sceny) ale nic, smialismy sie do rozpuku. 10/10

TikiBar

powiem tak, lubię kino ambitne, które wnosi coś nowego dla widza ale ten film... no po prostu czegoś takiego potrzebowałam już od jakiegoś czasu :) świetna muzyka, uroczy, jak zawsze, Owen, nieskomplikowany scenariusz + umiarkowana dawka typowego, komediowo-romantycznego humoru. Przyznaję się - wczoraj miałam beznadziejny dzień, w trakcie którego nie rozstawałam się z chusteczkami higienicznymi i snułam się jak zombie ale gdy zasiadłam przed ekranem zatliła się we mnie jakaś iskra entuzjazmu. Może w innych okolicznościach uznałabym "Polowanie..." za kichę, ale jak można nie polubić filmu, który podniósł na duchu. No jak? ^^

ocenił(a) film na 7
paulina52

Rzeczywiście jest w nim coś ujmującego. Nie można go nazwać ambitnym, lecz przyjemnie się ogląda. Owen i Vince stworzyli na ekranie duet, który przyciąga widza, drugoplanowi aktorzy także się spisali, film jest komedią romantyczną (i jedną z nielicznych tego typu hollywódzkich produkcji, którą mozna obejrzeć kilka razy, i nie byc znudzonym na śmierć), z odpowiednią dawką humoru i być może trochę banalnym morałem. Z pewnością wyróznia sie w swoim gatunku. 7/10

ocenił(a) film na 9
purplejudka

Mi też się bardzo podobał ...uśmiałam się jak nie wiem co...bardzo mi się podobała gra aktorska Owena...świetny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones