PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118129}

Polowanie na druhny

Wedding Crashers
6,5 98 080
ocen
6,5 10 1 98080
5,9 11
ocen krytyków
Polowanie na druhny
powrót do forum filmu Polowanie na druhny

Hej, mógłby mi ktoś napisać jak zakończył się film? Niestety nie mogłam obejrzeć go do końca :( Ps.Oglądałam do momentu jak ten brunet powiedział,że się żeni...

ocenił(a) film na 8
zaduszka

TU BĘDIE NAPISANA KOŃCÓWKA FILMU! NIE CHCESZ, NIE CZYTAJ!!!

Chodzi ci Jeremy'ego? jeśli tak, to John kazał mu wyjść, bo było wściekły i udał się do tego faceta, który wymyślił kodeks podrywaczy weselnych ( októrym mówili na początku). okazuje sie, że zaczął on uczęszczać na pogrzeby, by podbijać kobiece serca. John poszedł na jeden pogrzeb i widział wdowę płaczącą. Zrozumiał, że ona cierpi z powodu utraty ukochanej osoby i on też tak się czuje. Przyszedł mocno spóźniony na ślub swojego przyjaciela (z którego najpierw chcieli go wyrzucić).
Był drużbą, podobie jak druhną była jego ukochana. Zaczął z nią rozmwaiać, ta była początkowo wściekła i chciałą wyjść z kościoła, ale ja zatrzymał. Wszystko sobie wyjaśnili, jej poprzedni narzeczony był oczywiście wściekły, ale ojciec dziewczyny poparł córkę.
Skończyło się pocałunkiem nowożeńców i zakochanej pary. A ten brat-gejek znalazł sobie nową ofiarę- tego faceta od kodeksu.
KONIEC:)

ocenił(a) film na 7
eletariel

+ szczegóły ważne bardzo - Vaughn dał w pysk narzeczonemu ukochanej Owena Wilsona, gdy juz startował ten juz do niego startwował ajk w srodku ślubu zaczął krzyczec ze nie moze za niego wyjść i ze ja kocha itp... Vaughn i laska się pobrali, a facet od kodeksu to epizod dla którego warto zobaczyc film - Will Ferrell!!!!!!!!!!! genialnie zagrany epizod.

ocenił(a) film na 7
davemaster

no i sam koniec - para młoda Vince Vaughn i ruda laska jadą autem z Owenem Wilsonem i jego laską na.... ślub, jako jakiś zespół folkowy...
OGÓLNIE to całkiem całkiem film, ma swoje mocne strony - aktorstwo, pomysł, kilka żató ale też minusy - kilka niepotrzebnych joke'ów...które mogly byc bardziej inteligentne, nie mniej jednak smieszyc, smiesża... można!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones