Film

2014 1 godz. 33 min.
5,1 11 576
ocen społeczności
5,1 10 1 11576
8 029
chce zobaczyć
6,1 9
ocen krytyków
{"rate":6.111111,"count":9}
Niezależny band Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego wyrusza w pierwszą trasę koncertową po Polsce. Podróż ta wystawia na próbę ich przyjaźń oraz ideały, które wyznają.
Polskie gówno
Zwiastun nr 1
Polskie gówno - Zwiastun Nr 1 Polskie gówno - Zwiastun Nr 1
Relacja wideo 10 komentarzy
Premiera "Polskiego gówna"

Jerzy Bydgoszcz (Tymon Tymański), lider zespołu Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego, popada w coraz większe zadłużenie. Nieoczekiwanie pomoc w wyjściu z kryzysu oferuje komornik Czesław Skandal (Grzegorz Halama), który za część zysków ze sprzedaży biletów zostaje menadżerem grupy. Razem z kierowcą Stanem Gudeyką (Robert Brylewski), byłym liderem punkowej kapeli Iperyt, wyruszają w trasę koncertową po Polsce.

dystrybucja
studio
Film It (produkcja)
inne tytuły
Film kręcono w Augustowie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Od razu wiadomo, że to polski film - aktorów nie da się zrozumieć, co chwilę trzeba ściszać dźwięk

  sendspam

  a potem podgłośniać (muzyka 2x głośniejsza niż dialogi). To niewiarygodne, że w Polsce nie ma dźwiękowców, którzy znają się na rzeczy.

 • Przyszedłem do kina..

  Leszy2 ocenił(a) film na

  .. i mówię: - Dwa bilety na Polskie Gówno poproszę. - Ale na które, gramy kilka polskich filmów.

 • faktycznie to gówno

  Dariusz_momos ocenił(a) film na

  To gówno nie film

 • Milosc - to trzeba obejrzec, aby zrozumiec w ogole ten film.

  Piszczek1987 ocenił(a) film na 10 

  https://www.youtube.com/watch? v=SJr1i7gm68Y Bez tego zaden sceptyk, czlowiek osadzony w komercji nie zrozumie w ogole o czym jest ten film,. Czytam posty ponizej i nie wierze, ze ludzie nie widza istoty filmu: biedy jaka dotkenla Brylowskiego, kiczu w jaki ... więcej

 • 7/10 MOCNA SIÓDEMKA,KAWAŁEK DOBREJ ROZRYWKI

  kleju30 ocenił(a) film na

  Ironiczno-gorzkie spojrzenie na rodzimy "szołbiz",ale zarazem jakże prawdziwe.Niektóre sceny są wprost świetne (jak dialog Jakubik-Tymon,scena z Peszkiem czy końcówka w Polsadzie).Humor również na niezłym poziomie można się kilka razy szczerze uśmiechnąć.Dobre wyraziste ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.