PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37798}

Port lotniczy '77

Airport '77
6,5 1 847
ocen
6,5 10 1 1847
Port lotniczy '77
powrót do forum filmu Port lotniczy '77

Bardzo wiele lat temu film wywarł na mnie niezwykle mocne wrażenie. Jest chyba najciekawszą i najlepszą wersją "portów lotniczych". Ciężko byłoby się odnieść do tego katastroficznego dzieła z perspektywy dnia dzisiejszego ale jedno co mogę zagwarantować wielbicielom tego gatunku to indywidualny i całkiem ciekawy klimat panujący podczas akcji dziejącej się przed oczami widza. Tytuł raczej na wieczorną sesję ze szklanym, lcd-owym czy led-owym ekranem.

Martinus_filmweb

Czy też wielgachną porządną plazmą - byłoby optymalnie.

ocenił(a) film na 6
Martinus_filmweb

Właśnie obejrzałem po uprzednim (przedwczoraj) obejrzeniu Concorde - Airport 99 i muszę przyznać że rzeczywiście jak na film katastroficzny tamtych lat to jest kawał dobrej roboty. Jak ktoś potrafi wczuć się w filmy z lat 70 to przyzna że ten ma zarówno klimat i jest zrobiony technicznie poprawnie. W porównanie do tego drugiego znacznie mniej bzdur.
Nie pojmuję tylko tytułu, przecież w filmie nie było kompletnie nic o porcie lotniczym ?
A na lcd ogląda się całkiem spoko. Nagłośnienie odpoczywa bo brak DTS, jest tylko nagranie 2.0 :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones