PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123390}

Potwór z morza

Creature from the Haunted Sea
4,3 123
oceny
4,3 10 1 123
Potwór z morza
powrót do forum filmu Potwór z morza

pod każdym względem potwór jak z teatrzyku dla dzieci,aktorstwo żadne,muzyka żle dobrana,tanio i niechlujnie .Czym się kierował Corman krecąć taki gniot? Naprawdę trzeba mieć w sobie dużo zaparcia żeby przetrwać to dzieło do napisów końcowych..Co dziwne emitowany był w naszym kraju kilka razy przez [POL 1 ]pod tytułem "Potwór z przeklętego morza" jedynie tytuł brzmi ciekawie.

ocenił(a) film na 4
bozydar_2

nie dawno sobie przypomniałem to "dzieło" na video.Moje nagranie pochodzi z Pol 1 i nosi tytuł "Potwór z morza".Film słabiutki, Cormana jako reżysera wole w innej odsłonie...

zbawiony

Witaj.
Czy masz jeszcze to nagranie ?

ocenił(a) film na 4
ozric111

hej. Mam na VHS nadal :)

zbawiony

A dałbyś radę przegrać lub się wymienić ?

ocenił(a) film na 4
ozric111

Wymienić to nie :) Mam też na VHS filmy Cormana wg.Poe które leciały na TVP ponad 20 lat temu. Te też by Cię interesowały?
Jeśli chodzi o sprawy techniczne to jestem zielony. Do przegrania trzeba mieć takie kable łączące "videło" z komputerem?

zbawiony

Też mam te wersje cormanowskie z TVP.
Co do ripowania, to ja przegrywam za pomocą nagrywarki, z kablami nie eksperymentowałem.
A masz coś jeszcze ciekawego z kina grozy ?

ocenił(a) film na 4
ozric111

mam "Strach" z polonii 1 i "Krwiożerczą roślinę" z wot-u (??) bodajże. I dużo Hitchcocka nagrywanego z telewizji w latach 90 - tych. Po za tym chyba nic co Cię zainteresuje. Słuchaj a może mieszkasz w Warszawie? To by uprościło temat.

zbawiony

Niestety nie mieszkam w pobliżu ale dzięki za dobre chęci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones