PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594985}

Powrót do bezpiecznej kryjówki

Return to the Hiding Place
4,5 310
ocen
4,5 10 1 310
Powrót do bezpiecznej kryjówki
powrót do forum filmu Powrót do bezpiecznej kryjówki

Bajeczka wyssana z palca o nieistniejącym ruchu oporu w Holandii .Była garstka których można było policzyć na palcach jednej ręki ale to niemożna porównać z żadnym ruchem oporu czy partyzantką.Wszyscy na całym świecie się śmieją jak słyszą o holenderskim ruchu oporu.Są tez na ten temat kawały.Holendrzy żyli w czasie okupacji jak pączki w maśle i byli traktowani na równi z Niemcami.Pod koniec wojny połowa Holandii została wyzwolona przez Polskich komandosów których wielu wtedy zginęło.I postawiono tam im w nagrodę pomnik.Obecnie wybrali do parlamentu ludzi którzy tworzą rzad holenderski i szykanują Polaków!Robią na Polaków medialne nagonki ,opluwają kłamią i żądają by się wynieśli z Holandii. Holandia długo się staczała aż się stoczyła na totalne dno.

lions

Piszesz o filmie czy o swoich traumatycznych przemyśleniach przy zbieraniu papryki?? Film wygląda na totalny gniot, ale ty o Holandii wiesz tyle, co widziałeś przez okno busika

ocenił(a) film na 1
ronin29

słuchaj dziecino ja w Holandii pracowałem i mieszkałem 5lat gdy ty jeszcze srałeś w pieluchy :)

lions

Poziom i treść twojej "obszernej" wypowiedzi świadczy, że masz kilka dresów na zmianę, pracowałeś dla firmy typu Otto za 5 euro brutto, zbierałeś szparagi po 10 godzin dziennie, przywoziłeś słoiki z Biedronki busikiem, a weekendy chlałeś najtańsze piwo w gronie tobie podobnych, ekscytując się jakie to "wiatraki" głupie. Gdybyś liznął cokolwiek z języka i historii Holandii, nie pisał byś takich bzdur, "lwie" z podkarpackiej wiochy.

ocenił(a) film na 1
ronin29

dziecko nie produkuj się bo nie dorastasz

ronin29

lions nie karm trola ;) Widzisz ze typ jest ciężko upośledzony. A najciekawsze jest to że czyta w twoich myślach i wszystko wie gdzie pracowałeś co robiłeś heheh Żałosne. To jakiś chory człowiek trzeba mu współczuć a nie kłócić się z nim :) !!

ronin29

"z podkarpackiej wiochy." Masz jakieś kompleksy ?? Wieśniaku ;)

lions

co do Holandii,masz rację.Co do filmu to nie wiem,bo nie widziałem.

lions

co do tresci odnosnie walecznosci holendrow podczas wojny to sie zgodze (owszem calkiem sporo zydow przechowali w ukryciu zwlaszcza ze nic im za to nie grozilo ale to tyle) co do aktualnej sytuacji w Holandi to ciezko miec pretensje do obywateli obcego kraju ze nie chce miec w swoich granicach imigrantow ktorzy robia taniej niz oni sami te same zlecenia.W Polsce gdyby nagle hurtem zwalili sie ukraincy czy bialorusini tez bys gardlowal ze robia za grosze a dla polakow nie ma pracy czyz nie? Inna sprawa ze obok faktycznych fachowcow z naszego kraju na zachod wyjechala ogromna rzesza patologi,oszustow,partaczy itp.elementu co rowniez nie przynosi nam dobrej opini.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones