PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 342 186
ocen
7,5 10 1 342186
8,2 37
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

... To nie jest kraj dla starych ludzi , Egzorcysta , 12 małp , Matrix , Aż poleje się krew , Memento , Tajemnice Los Angeles
... to ma być ranking ? Czego ?

ocenił(a) film na 10
malin1976

Nie tylko ciebie rozwala ten ranking:) sam jestem zdziwiony tak niską oceną tych klasyków...

ocenił(a) film na 10
malin1976

Zgadzam się.Tak świetny,ponadczasowy film,jak Powrót do przyszłości zasługuje na znacznie więcej.

ocenił(a) film na 10
xxKasiurkaxx

też tak uważam, z Terminatorem 2 to już w ogóle nieporozumienie - spójrzcie na te efekty! 1991 rok!

xxKasiurkaxx

Wyobrazcie sobie, ze ktos kto obejrzal ten film po raz pierwszy w wieku lat 27 nie da im tak wysokiej oceny, jak ktos, kto sie na tym wychowal majac te swoje 11, 13 czy ile tam. Jest wiele starych produkcji, ktorym powinnam zanizyc dana ocene, ale nie zrobie tego bo sa dla mnie sentymentalne i ponadczasowe. Stad taka rozbieznosc jesli chodzi o oceny:)

ocenił(a) film na 9
Vam

Obejrzałem pierwszego Terminatora i Powrót do przeszłości w wieku 19 i oceniłem oba na 9, tak więc nie do końca masz rację.

ocenił(a) film na 9
zaja_c

Dlaczego nielegalnie pobierasz filmy z internetu?

ocenił(a) film na 9
krzysztof7

A na jakiej podstawie tak sądzisz ?

ocenił(a) film na 8
krzysztof7

Bo Polscy dystrybutorzy to sku*wiele i każą sobie płacić absurdalne kwoty za płyty.A telewizja to przestarzały relikt przeszłości który powinien odejść na zawsze

ocenił(a) film na 9
malin1976

DEMOKRACJA! Inaczej ranking popularności filmów wśród motłochu :D

użytkownik usunięty
malin1976

Mnie rozwala to, że ktoś się jeszcze emocjonuje takimi cyferkami. Wszelkie rankingi najwięcej mówią o uczestnikach rankingów.

Bardzo mądre :) daje lajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones