PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504947}

Powtórnie narodzony

Venuto al mondo
7,7 20 822
oceny
7,7 10 1 20822
4,5 4
oceny krytyków
Powtórnie narodzony
powrót do forum filmu Powtórnie narodzony

Skąd taka ocena? \

Wszystko wydaje się być sztuczne i na siłe, hiszpanka grająca włoszkę, chorwaci i włosi mówiący
po angielsku, drętwe imprezy ehhh....

ocenił(a) film na 5
vircel

zgadzam się .sama historia dobra ale sposób jej opowiedzenia i aktorstwo strasznie sztuczne.nie czuło się żadnej chemii między aktorami więc nie kupuje tej historii . szkoda bo scenariusz dobry ale...jw

zenton

oj tak, scenariusz dobry, wykonanie słabe.

ocenił(a) film na 4
vircel

a niby w jakim języku ma rozmawiać Włoch z Chorwatem?
"Po połowie miałem dość". ja też. ale końcówka wszystko wyjaśnia. niektórych przekona, innych nie. decyzja należy do widza.

ocenił(a) film na 5
druid_3

No nie wiem, wlosku, chorwacku, suahili:)
JUz prawie nic nie pamietem z tego filmu, tak ze nie do konca wiem co mialem na mysli- a napewno do filmu nie wroce:)-chyba to ze Amerykanie maja wszystkich Europejczykow za dwujezycznych, ze nawet na imprezie gdzie Rakija leje sie wieadrami nie pada slowo po chorwacku.

ocenił(a) film na 4
vircel

mimo wszystko towarzystwo jest tam na tyle międzynarodowe, że angielski (używany w większości scen) jest tam uzasadniony, mimo że brzmi jak brzmi :)

ocenił(a) film na 5
druid_3

Moze i tak.

I rozumie ze sie czepiasz, bo ja wylaczylem film po godzinie a Ty straciles dwie ;)

vircel

Międzynarodowa bohema artystyczna, więc angielski całkowicie uzasadniony. Poza tym to nic złego ten angielski, gdy film kręci międzynarodowe towarzystwo. Cudów nie ma, co wymagać, że wszyscy aktorzy danego języka się nauczą na potrzeby jednego z wielu filmów, a twórcy wezmą do obsady samych lokalnych aktorów :P

PS
Po godzinie, ale oceniłeś o.O

vircel

Nie dziwię się, ze wyłączyłeś po godzinie. Może i też bym to zrobiła... Wierciłam się okropnie na kinowym fotelu. Druga godzina mnie skutecznie w niego wbiła, więc może stąd Twoje niezadowolenie. Naprawdę zachęcam, omiń te nieudolne zagrywki i zobacz kiedyś część drugą. Pozdrawiam.

vircel

Druga połowa wynagradza czekanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones