PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700086}

Poza wszelkim podejrzeniem

La prochaine fois je viserai le coeur
5,9 1 805
ocen
5,9 10 1 1805
Poza wszelkim podejrzeniem
powrót do forum filmu Poza wszelkim podejrzeniem

tak wypranego z emocji filmu dawno już nie widziałem, i najgorsze, że ten właśnie brak emocji udzielił się piszącemu te słowa...nuda, nuda, pustka dłużyzny aż się chce wyjść z kina i wyszedłem....
wielkie rozczarowanie

ocenił(a) film na 8
tisoc

Mamusia musi być z ciebie dumna musiałeś mieć same 6 z języka polskiego albo i jeszcze masz nie mogę powstrzymać śmiechu to co ty napisałeś to aż szkoda komentować pierwszy raz się spotykam z takim argumentowaniem z czego 75 % to wytykanie kogoś błędów na forum wbiłeś mnie w ziemię jak to przeczytałem dosłownie 20 min nie mogłem opanować granicy żażenowania filmweb a on tu z błędami książkę pisze dobra tyle bo wykituje odrazu przepraszam za błędy wszystkich hahaha kur..... co za janusz

telemaniakkk

i to jest własnie twoja odpowiedź na rzeczowe argumenty...
no ale jak się nie ma nic do powiedzenia, a jeszcze ma się na dodatek poważne problemy z językiem i logiką, no to tak to już jest.
przyznam ci rację przechodzisz granice żenady (zażenowania tak się to pisze). szkoda więc mojego czasu bo i tak to co ci napiszę nie będziesz w stanie zrozumieć, co już nie raz udowodniłeś.

tisoc

nieżle sobie panowie ryjecie główki panowie tutaj tisoc ty najbardziej daj namiar na twojego dostawce towaru chetnie bym tak odleciał na niedzielnym kacu po sobotnim kawalerskim u kumpla za ortografie sorrka a tak pozatym popieram cię telemaniakkk zeby się nie czepiał już masz 2 ale rycie DDD

ocenił(a) film na 10
ZapraszamDoSeansu

Przestancie już pisać panowie bo zaraz będzie twierdził że wszystkie konta są moje że mam 100 kont i go atakuje ze wszystkich stron zostawmy nie żyje w swoim świecie i pisze z takimi jak on puenta KAŻDA POTWORA ZNAJDZIE SWOJEGO ADORATORA

ZapraszamDoSeansu

lubisz jak ludzie piszą bzdury, no w końcu sam nic mądrego nie mówisz, więc nie ma się co dziwić...

ocenił(a) film na 10
tisoc

Wiesz co to znaczy groteska pastiz czarny humor komediodramat iid itd wszyscy się z ciebie śmieją co ty wyklepujesz na klawiaturze a ty dalej swoje żyj w swoim świecie ale błagam ciebie zachowaj to dla siebie i tobie podobnych lub dla mamy bo to jest delikatnie mówiąc głupie

lukasz222_filmweb

delikatnie mówiąc: swoje rady zachowaj dla siebie i tobie identycznych.
po za tym, to ty przyszedłeś do założonego przeze mnie forum, z naciskiem przeze mnie, więc daruj sobie.
załóżże facet swoje forum i wychwalaj ten film pod niebiosa, kto ci broni? albo właź na inne i tam prezentuj swoje "mądrości" ,zamiast tu ciągle przyłazić i się żałośnie narzucać.
zanim cokolwiek odpowiesz zastanów się czy zrozumiałeś to co do ciebie napisałem.

ocenił(a) film na 10
tisoc

Argument nr 1 to nie jest twoje forum
Argument nr 2 zapoznałeś się z regulaminem przy zakładaniu konta wiec jak możesz twierdzić że to jest twoje forum wynika że nie czytałeś regulaminu
Argument nr 3 jako pełno prawny użytkownik filmweb mam prawo komentować twój komentarz a także udzielać się na założonych przez ciebie dyskusjach
Argument nr 4 jeżeli uważasz że postępuje nie zgodnie z regulaminem dlaczego nie zgłosisz do filmwebu moje komentarze jeżeli masz racje filmweb je usunie
Argument nr 5 korzystasz ze strony filmweb nie znając regulaminu to nie jest założone przez ciebie forum tylko to jest komentarz który każdy może skomentować jeżeli narusze regulamin a ty to zgłosisz to skasują komentarz a jak widzę nie kwapisz się do tego bo wiesz jaka będzie odpowiedz
Argument nr 6 jeżeli ci nie pasują użytkownicy filmwebu i ich komentarze nie zgodne z twoją ideologią jak także twierdzisz że mam zakładać swoje forum gdzie zakładając tu konto korzystam zgodnie z regulaminem ba powiem tylko tyle że może to ty sobie załóż forum i tam z tobie identycznymi pisz jeżeli nie potrafisz z ludzmi konstruktywnie dyskutować
MYŚLĘ ŻE TO WYSTARCZY TO JA TU PRZYSZEDŁEM ALE MIAŁEM DO TEGO PRAWO JAKBYŚ CZYTAŁ REGULAMIN BYŚ WIEDZIAŁ ŻE LUDZIE MAJĄ PRAWO PISAĆ I KOMENTOWAĆ TO CO TY NAPISZESZ ALE WIDOCZNIE TY LEPIEJ WIESZ OD FILMWEBU

lukasz222_filmweb

żałość dupę ściska

ocenił(a) film na 10
tisoc

Tak jak się spodziewałem na konkretne argumenty teksty jak z gimnazjum Pozdrowienia założycielu filmweba a tak apropo żałość jest takie słowo bo nie kojarzę ale mogę się mylić

lukasz222_filmweb

a co ty kojarzysz?
wielkie nic
początkujący nawet kinomani na pamięć znają "Rejs" M.Piwowskiego, a ty nawet nie wiesz że taki film istnieje,,,
ale dobrze tu masz link do słownika języka polskiego bo zapewne zupełnie też nie kojarzysz co to w ogóle jest:
http://sjp.pwn.pl/sjp/zalosc;2548014.html
na przyszłość można tam sprawdzać słowa których nie kojarzysz, czyli zaglądaj tam bardzo często.
nigdzie nie napisałem, że jestem założycielem film weba(widzę, że nie dostrzegasz różnicy między serwisem filmowym a forami na nim i wcale mnie to nie dziwi). napisałem tylko, że założyłem to właśnie forum, a to różnica, bo gdybym go nie założył to nie mógł byś się tutaj tak żałośnie narzucać się i ośmieszać .

ocenił(a) film na 10
tisoc

Argument nr 1 to nie jest twoje forum
Argument nr 2 zapoznałeś się z regulaminem przy zakładaniu konta wiec jak możesz twierdzić że to jest twoje forum wynika że nie czytałeś regulaminu
Argument nr 3 jako pełno prawny użytkownik filmweb mam prawo komentować twój komentarz a także udzielać się na założonych przez ciebie dyskusjach
Argument nr 4 jeżeli uważasz że postępuje nie zgodnie z regulaminem dlaczego nie zgłosisz do filmwebu moje komentarze jeżeli masz racje filmweb je usunie
Argument nr 5 korzystasz ze strony filmweb nie znając regulaminu to nie jest założone przez ciebie forum tylko to jest komentarz który każdy może skomentować jeżeli narusze regulamin a ty to zgłosisz to skasują komentarz a jak widzę nie kwapisz się do tego bo wiesz jaka będzie odpowiedz
Argument nr 6 jeżeli ci nie pasują użytkownicy filmwebu i ich komentarze nie zgodne z twoją ideologią jak także twierdzisz że mam zakładać swoje forum gdzie zakładając tu konto korzystam zgodnie z regulaminem ba powiem tylko tyle że może to ty sobie załóż forum i tam z tobie identycznymi pisz jeżeli nie potrafisz z ludzmi konstruktywnie dyskutować
MYŚLĘ ŻE TO WYSTARCZY TO JA TU PRZYSZEDŁEM ALE MIAŁEM DO TEGO PRAWO JAKBYŚ CZYTAŁ REGULAMIN BYŚ WIEDZIAŁ ŻE LUDZIE MAJĄ PRAWO PISAĆ I KOMENTOWAĆ TO CO TY NAPISZESZ ALE WIDOCZNIE TY LEPIEJ WIESZ OD FILMWEBU
PROPONUJE PRZECZYTAĆ JESZCZE RAZ BO RACZEJ NIE SKUMAŁEŚ

ocenił(a) film na 10
tisoc

znasz tak dobrze język polski i zaczynasz zdanie z małej litery wyżej w komentarzu napisałeś cytuje załóżże nie uważasz że powinno być osobno nie razem taki znawco.
Czyli to ty założyłeś to forum czyli możemy dzięki tobie pisać komentarze pod filmami
Podam przykład pooglądam film i dzięki tobie pod filmem mogę napisać jego recenzje lub komentarz bo z tego co piszesz to tak wynika
Według mnie to ty stworzyłeś swój komentarz pod którym trwa dyskusja a nie to forum mylisz pojęcia
PROPONUJE JESZCZE RAZ PRZECZYTAĆ REGULAMIN FILMWEBA
A TAKŻE PROPONUJE SIĘ DOKSZTAŁCIĆ W JĘZYKU POLSKIM ZDANIE ZACZYNA SIĘ Z WIELKIEJ LITERY ALE NAPEWNO PRZECZYTASZ MÓJ KOMENTARZ I ZNAJDZIESZ PARE LITERÓWEK BO SZYBKO PISAŁEM I BĘDZIESZ TWIERDZIŁ ŻE NIE ZNAM JĘZYKA STANDARD

lukasz222_filmweb

bo nie znasz, robisz błąd za błędem...
napiszę ci raz jeszcze: wpisz sobie słowo "forum" do słownika języka polskiego, przeczytaj uważnie jego znaczenie, skup się a jest nadzieja, że może zrozumiesz, i dopiero potem dyskutuj ze mną.
sorry ale nie mogę prowadzić dyskusji z dyletantem, w każdej z dziedzin które tylko porusza.
naprawdę przestało mnie bawić twoje ciągłe ośmieszanie się.
uwierz mi jest naprawdę żałosne.

ocenił(a) film na 10
tisoc

https://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
przeczytaj uważnie a może to ty tym razem zrozumiesz wikipedia największa na świecie encyklopedia napewno się nie myli jeżeli nie jesteś administratorem czy założycielem filmweba to nie mogłeś założyć tego forum człowieku czarno na białym czytaj uważnie

ocenił(a) film na 10
tisoc

Film Rejs oglądałem ale nie przypadł mi do gustu i oglądałem go dość dawno temu wiec nie muszę go pamiętać a po drugie ja o sobie nie mówię kinoman kino to jest tylko dodatek do życia jeżeli jesteś kinomanem który nie może ominąć żadnej premiery filmu bo takie jest znaczenie tego słowa to ci gratuluje twojego życia

lukasz222_filmweb

kinoman to entuzjasta kina, zapalony zwolennik kina, taka jest definicja tego słowa, ale nigdzie nie znajdziesz stwierdzenia, że nie może on ominąć żadnej premiery filmowej, no bez przesady. tak samo jak bibliofil to kolekcjoner i miłośnik książek, ale nie wszystkich bo to po prostu niemożliwe.
czytaj rozumnie definicje
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
tisoc

Powiem tylko tyle nie znasz kompromitujesz się we wielu tak samo po co mam czytać znaczenie słowa forum dla mnie jest to śmieszne czytam ze zrozumieniem i wiem co oznacza słowo kinoman dokładnie to co napisałeś i dokładnie dodając jeszcze to co ja napisałem wiadomo że nie da się wszyskiego obejrzeć ale definicjii słowa kinoman jest mnóstwo

ocenił(a) film na 10
tisoc

dyletantem to jestes ty na jeden mój argument nie odpowiedziałeś nie znasz nawet reagulaminu filmwebu twierdzisz że to forum jest twoje ośmieszasz się dosłownie powiem tak wstyd mi za ciebie i ponownie piszesz zdanie z małej a nie wielkiej litery powiem tyle cieżkim przypadkiem ale inaczej nie mogę ciebie podsumować jak mało inteligentnego człowieka taka blondynka umysłowa bez obrazy mówisz ze nie chce ci się ze mną dyskutować a robisz to od paru tygodnii co za głupota od ciebie wychodzi MIMO TO POZDRAWIAM dziwi mnie to że ty dalej piszesz swoje racje gdzie już 3 osoby cię krytkuje poniekąd wyśmiewa a ty dalej przykro już to się czyta

lukasz222_filmweb

nie musisz się za mnie wstydzić, bo jedyną osobą za którą powinieneś się wstydzić jesteś niestety ty sam.
sam nie używasz wielkiej litery, a mnie to zarzucasz.
człowieku ogarnij się! tu się ocenia filmy a nie obraża ludzi, kiedy ty to zrozumiesz?
naprawdę nie mam o czym z tobą dyskutować i nie zamierzałem już tego robić, ale się zlitowałem nad tobą kiedy tak żałośnie skomlałeś, bym się do ciebie odezwał, chociaż prowadziłem dyskusję z kimś innym, a może z tobą używającym drugiego nicka. kto cię tam wie.
mówię poważnie załóż sobie forum, na którym będziesz robił sobie dobrze z ludźmi tobie podobnymi poziomem, przynajmniej istnieje nadzieja, że zrozumiesz co do ciebie mówią.

ocenił(a) film na 10
tisoc

https://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
przeczytaj uważnie a może to ty tym razem zrozumiesz wikipedia największa na świecie encyklopedia napewno się nie myli jeżeli nie jesteś administratorem czy założycielem filmweba to nie mogłeś założyć tego forum człowieku czarno na białym czytaj uważnie STANDARD tego można było sie spodziewać dałem 6 argumentów nie odniosłeś się do żadnego teraz dałem kolejny dowód czarno na bialym że jesteś strasznie głupi oczywiście obrażasz nie odniosłeś sie do niego dosłownie jest nad czym zapłakać kalectwo umysłowo sorry ale inaczej nie można tego określić

lukasz222_filmweb

człowieku ogarnij się! tu się ocenia filmy a nie obraża ludzi, kiedy ty to zrozumiesz? chyba w tedy jak ktoś cię namierzy i da ci solidnie po ryju

ocenił(a) film na 10
tisoc

Zaznaczam że to ty pierwszy się do mnie odezwałeś ja rozmawiałem z telemaniakkkiem czy lucą a ty do mnie pierwszy napisałeś bo coś ci odbiło że cie obrażamy czy niewiem co bo ciężko zrozumieć twojego matrixa a teraz piszezs że ja do ciebie skamlałem ale obłuda naprawde stwórz sobie drugiego filmweba :D bez regulaminu :D:D regulaminem będzie test iq wtedy bęziesz wiedział kto może pisać z tobą kto nie ODLOT koleś Pozdro

lukasz222_filmweb

wiem, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i się nie kontrolujesz, bo nie raz to udowadniałeś, więc nie mam żadnej nadziei, że zrozumiesz, iż po tym ja napisałem: "do Ciebie"bez odbioru to ty cały czas skamlałeś do mnie, bym się odezwał...
a szkoda słów

ocenił(a) film na 10
tisoc

https://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
przeczytaj uważnie a może to ty tym razem zrozumiesz wikipedia największa na świecie encyklopedia napewno się nie myli jeżeli nie jesteś administratorem czy założycielem filmweba to nie mogłeś założyć tego forum człowieku czarno na białym czytaj uważnie STANDARD tego można było sie spodziewać dałem 6 argumentów nie odniosłeś się do żadnego teraz dałem kolejny dowód czarno na bialym że jesteś strasznie głupi oczywiście obrażasz nie odniosłeś sie do niego dosłownie jest nad czym zapłakać kalectwo umysłowo sorry ale inaczej nie można tego określić

Do konkretnych argumentów widze się nie odniesiesz obrażasz sam mnie a teraz to już zaczynasz nawet mi grozić takie zachowanie jest typowe dla ludzi z marginesu no ale czego mogłem sie spodziewać po kimś kto cały czas atakuje i obraża 6 moich argumentów zero odzewu wikipedia forum zero odzewu czytasz ze zrozumieniem mama jest napewno dumna że na argumenty odpowiadasz przemocą i patologią

ocenił(a) film na 10
tisoc

pragnę zaznaczyć że ja tak samo pisałem bez odbioru a ty do mnie skamlałeś ale tym sobie nie zaprzątaj głowy tylko odniesz się do moich argumentów a ocenia się filmy ale jak ktos mnie obraża to podaje mu argumenty i przez 2 dni nie udaje my się wykminić o co chodzi ale to jest tak jakbym podszedł do żula pod sklepem też by nic nie kminił sorrka ale tak sie zachowujesz pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
lukasz222_filmweb

lukasz222 sam obraża wszystkich i twierdzi ze to jest forum do oceniania filmów pisze to a w następnym zdaniu cię obraża grozi co za obłuda co za absurd ciężko z kimś takim dojść do konsensusu a jednak nie można dać się tak obrażać i trzeba odpisać ale na każde argumenty atak wyzwiska grozby co zrobic

lukasz222_filmweb

ostrzegam cie: jeszcze raz mnie obrazisz to przekonasz się że sprawa polubownie się już nie skończy.
powtórzę raz jeszcze
nie mam zamiaru więcej z tobą rozmawiać i nie życzę sobie dalszych inwektyw pod moim adresem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
tisoc

to nie jest koncert życzeń dałem argumenty a ty głupi jak żul

ocenił(a) film na 10
tisoc

Mogło mnie trochę ponieść to fakt ale zrozum że nie odnosileś sie do moich argumentów to mnie zdenerwowało i nie jesteś tez bez ja całą konwersacje na tym komentarzu zakańczam bez odbioru

ocenił(a) film na 10
tisoc

Widzę że już odpowiedzi od ciebie nie dostanę bo do konsensusu nie chcesz dojść i nie mnie do mnie żalu ale każdego może ponieść jeżeli ktoś daje argumenty a druga osoba chce się tylko kłócić ja się odnosiłem do twoich argumentów mimo wszystko pozdrawia i proponuje więcej pokory i spokoju bo jesteś tak samo bardzo porywczy

ocenił(a) film na 8
lukasz222_filmweb

lukasz222 wielki plus tak trzymaj Pozdro

tisoc

Zdumiewa mnie to, że nawet na takim niewinnym portalu jak Filmweb ludzie toczą takie zacięte boje i tak się wyzywają od najgorszych, dlatego po prostu, że ktoś ma inne odczucia związane z filmem, niż kto inny. Jak babcię kocham - czy to nie jest zdumiewające? Tak patrzę na to i zastanawiam się: Ludzie, co nam jest?
Żeby wylać trochę oliwy na wzburzone fale emocji (chyba że wbrew swej intencji doleję tejże do ognia? - ale liczę na to, że tak się nie stanie), postanowiłam zamieścić tu mały wierszyk swego autorstwa - nam wszystkim na (ewentualną) zgodę i ku rozwadze.
Pozdrawiam wszystkich dzielnych bojowników, co tak się ofiarnie wykrwawiają w imię Prawdy:) - niech nam się szczęści!

Hej! Co jest z Wami, ludzie kochani?!
Czemu jesteście tacy nagrzani?
Jeżeli chcemy żyć w demokracji
Każdy ma prawo do własnych racji.
Czemu się zaraz opluwać jadem
Jeden drugiemu grozić dżihadem?
Wszak nim się kogoś jadem opluje
Najpierw sam siebie człowiek zatruje.
I tak chodzimy, złością pijani -
A ci najbardziej, co tak nagrzani!
Gdzie tu kultura, wzgląd na bliźniego?
Wszędzie prym dzierży prostackie ego.
Agresja, amok, dno i głupota!
Taka to nasza polska niecnota.
Nikt Was nie zechce szanować w świecie
Jeśli się sami nie szanujecie!

Gdy tak dziś patrzę, trudno uwierzyć -
A mam w pamięci tak wiele przeżyć -
Że to skłócenie, cała ta marność
Mogła wyrosnąć nam w „Solidarność”!
A jednak mogła! To były czasy!
Nie było masła, cukru, kiełbasy
Lecz był w Narodzie ten poryw Ducha
Co się podszeptów niskich nie słucha
Co nad poziomy Orłem wylata
Co jest Posłańcem wyższego świata!
Byliśmy wtedy i bardziej żywi
I w sumie, chyba bardziej szczęśliwi…
Więc zamiast Polskę niezgodą psować
Przestańmy wreszcie tak się kotłować.
Głupiec na waśnie siły rozmienia -
Nie lepiej znowu zejść do podziemia?
Brak nam zaborcy? To rzecz chwilowa.
Wkrótce się znajdzie – spokojna głowa!
Przyjdzie, braterskie swary ukróci
I nam wczorajszą świetność przywróci !

ocenił(a) film na 5
tisoc

Zgadzam się w pełni.
Miałem dobry humor, ale coś mnie podkusiło, by go sobie zepsuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones