PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94338}

Prawdziwi faceci

Real Men
5,9 675
ocen
5,9 10 1 675
6,0 3
oceny krytyków
Prawdziwi faceci
powrót do forum filmu Prawdziwi faceci

Ten film lata temu należał do moich ulubionych - jako nastolatek kilka(naście?) razy obejrzałem go na VHS, niektóre sceny uważałem za perły absurdalnego humoru i do dziś je pamiętam, po ponad 20 latach. Na przykład atak klaunów i zachwyty Belushi-ego ("boże, jak oni pięknie to robią") i potem gdy spotkał klauna na przyjęciu dla dzieci ("w takim stroju sam prosi się o kulkę").

Jednym słowem - klasyk z czasów młodości. Chętnie bym go znowu oglądnął, ale trochę boję się rozczarowania z tego samego powodu, dla którego nie należy w dojrzałym wieku czytać "Winnetou" :) Więc chyba sobie daruję, a filmowi dam 8, bo sprawił mi kupę radości.

ocenił(a) film na 4
washingtonirving

NIe oglądałem go za młodu, więc ja nie mamdo niego sentymentu.
Tobie radzę nie odświeżać filmu i cieszyć się miłymi wspomnieniami.

kieko

A ja z chęcią obejrzałbym go ponownie.
Czy ktoś wie gdzie można go zobaczyć?

ocenił(a) film na 8
DyletantFilmowy

często powtarzany na kanale MGM HD

ocenił(a) film na 6
washingtonirving

Też go widziałem kilka razy. Leciał kiedyś w Tv pt "Prawdziwi mężczyźni" i nagrałem sobie na kasetę.
Teksty jakie walił Belushi podczas ataku klaunów rozwalały mnie za każdym razem (to najlepszy agent CIA, oczywiście zaraz po mnie). Kiedyś było świetne tłumaczenie, dziś mizeria w tej dziedzinie.
Ale poza kilkoma scenami, film w sumie nie najwyższych lotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones