PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8862}

Prawo krwi

Next of Kin
6,5 4 899
ocen
6,5 10 1 4899
5,0 2
oceny krytyków
Prawo krwi
powrót do forum filmu Prawo krwi

Dlaczego?

Porusza fajne motywy w stylu amerykańskim ;)
Czyli sprawy związane z ,,Południowcami'' :)

Lubię takie akcje dlatego naciągnąłem z 7 na 8 ;], film warty uwagi, ale nie dla wszystkich, mnie akurat zaciekawił ;)

Pozdrawiam,
lecę, bo teraz Brudny Harry, a tego JESZCZE NIE WIDZIAŁEM ;/

ocenił(a) film na 2
Patruell

8 na 10 to wysoka ocena, zarezerwowana dla bardzo dobrych filmów, do których ten na pewno się nie umywa..
"Naciągnąłem" z 1 na 2 tylko ze względu na Liama, gra aktorska "ludzi z gór" ciekawa, ale nic po za tym.
Fabuła przewidywalna, niezrozumiałe zwroty akcji - "zabiłem zabójcę więc jesteśmy kwita, a to, że zabijał dla mnie, nie ma znaczenia" itp.. Film nie wart uwagi, ale nie dla wszystkich, kogoś zaciekawił..
Dlaczego to piszę? Być może ktoś przeczyta i spożytkuje te 1,5 godziny lepiej lub przyjemniej.

użytkownik usunięty
ciahho

oglądnełam film i musze powiedzieć że spożytkowałam 1,5 godziny bardzo przyjemnie ;) Liam zdecydowanie wymiata, a Patick Swayze - za którym ogólnie nie przepadam - w tym akurat filmie bardzo przypadł mi do gustu. Polecam film. Pozdrawiam.

ciahho

ocena 2/10 jest zarezerwowana dla filmów beznadziejnych, a ten do takich na pewno się nie zalicza. Dobrze zagrany, niezła muzyka i ogólnie film ma "klimat". Fabuła jest jaka jest... niemniej jednak nie jest to jakaś bezsensowna napier...lanka. Wszystko się trzyma kupy. Kule się imają także tych "dobrych". Zwróć też uwagę na datę produkcji.... Dałem 7, ale również zastanawiałem się czy nie naciągnąć na 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones