PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322815}

Prorok

Un prophète
7,3 34 108
ocen
7,3 10 1 34108
7,4 18
ocen krytyków
Prorok
powrót do forum filmu Prorok

Po wciągającym początku film się nieco wlecze i robi się nudny chwilami, ale po tym już tylko droga na sam szczyt. Moim zdaniem rewelacja.

ocenił(a) film na 8
rutkowsky

Moim zdaniem ten film zasługuje na 8/10 za dobre aktorstwo za realizm i za oryginalność,do tego Francuzi po raz już kolejny pokazali że tylko oni mogą się równać z amerykańskimi produkcjami może USA produkuje więcej filmów i to często wysokobudżetowe to jednak Francuzi swym klimatem,aktorstwem i utalentowanymi reżyserami i całą resztą podtrawią nas zachwycić swoimi produkcjami i to czasem bardziej niż Jankesi.Film polecam i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
DemiaN

A ja stawiam pytanie odwrotne twojej tezie: czy kino amerykańskie może się równać kinu europejskiemu?
Nie mówię o "kinie efektownym", ale o "Kinie".

redmar

Ciężko mi rozstrzygnąć twój dylemat z prostego powodu. Staram się dużym łukiem od przynajmniej 10 lat omijać większość amerykańskiej produkcji i tak jak pobieżnie śledzę co stamtąd wychodzi nie czuję się wcale z tego powodu strasznie wyautowany.

ocenił(a) film na 9
mikesz6

I o to chodzi. Kino amerykańskie stara się dać jasne odpowiedzi na stawiane pytania - pozbawiając mnie tej przyjemności.
Oczywiście jedynie słuszne pytania.

ocenił(a) film na 9
DemiaN

Jeśli chodzi o sam "konstrukt" tego filmu to wydaje mi się, że historia nie jest zbyt oryginalna, ale osadzenie w tych "francusko - arabskich" realiach robi cały film. No i oczywiście przemiana głównego bohatera. Warto.

ocenił(a) film na 10
rutkowsky

Zgadzam się w 100 % REWELACJA !!!! Naprawdę warto !!!!!

Sztorm68

A co myślicie o zakończeniu? Jak interpretujecie ostatnią scenę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones