PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573259}
5,7 2 449
ocen
5,7 10 1 2449
6,0 6
ocen krytyków
Prosta historia o miłości
powrót do forum filmu Prosta historia o miłości

film denerwuje już od początku, później jest tak samo. jest to jeden z niewielu filmów, które przerwałem w trakcie oglądania...

ocenił(a) film na 3
Creep_7

Właśnie oglądam i z nudów postanowiłam zajrzeć na filmweb, aby sprawdzić co tu ludzie piszą na temat tego filmu... Też mam ochotę wyłączyć, ale może dotrwam do końca...

ocenił(a) film na 3
dekompresja84

Dotrwałam... Lekko niezrozumiały dla mnie. Bez treści. Świetna muzyka. W sumie to można powiedzieć, że przesłuchałam ten film... końcowa scena na plaży- jak dla mnie, widok zapierający dech w piersi....................

ocenił(a) film na 2
dekompresja84

Właśnie te widoki (niesamowite!) to wg mnie jedyny plus tego filmu:)!
Też włączyłem go, z biegiem sekund coraz bardziej zatanawiałem się o czym to jest, czekałem na rozwój sytuacji, aż zajrzałem na filmwb, ale... tylko potwierdziło się moje zdanie.

Ktoś pisał o scenie po napisach końcowych - chyba istotne w niej jest tylko to, że... dotrwałem do niej!

peace4all

Wielkim plusem tego filmu jest scenariusz!!!
Zresztą, filmweb nie jest wyrocznią filmową

martosz345

w połowie wyłączyłem. Ot, taki ekseperymencik rodem ze szkółki teatralnej. Ja tego nie kupuję.

cronin35

No to jak możesz oceniać film skoro nie zobaczyłeś go do końca?

martosz345

50 minut w zupełności mi wystarczyło.

cronin35

Twoja strata. Film jest moim zdaniem świetny. :)

martosz345

Bez przesady. Cóz takiego straciłem?

cronin35

Fajną historię, genialny scenariusz, ciekawą reżyserię, ciepłą grę aktorów

martosz345

heh :)

martosz345

Przede wszystkim to chyba Pan Jakubik, nie Pani nawiązując do Tematu.
Scenariusz nie jest może genialny, ale jednak zamysł to przedstawienie prostej historii w skomplikowany sposób i osobiście to mnie najbardziej urzekło, nie rozumiem więc co może aż tak denerwować w tym filmie.
Bardzo ciepła (nie)banalna, płynnie opowiedziana historia.

lemour

No właśnie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones