PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602339}
6,2 10 470
ocen
6,2 10 1 10470
3,5 2
oceny krytyków
Prowincjuszka
powrót do forum filmu Prowincjuszka

Żal mi Eddiego. Na początku sama się w nim zakochałam bo ten aktor jest cudowny a potem stał się lekkim psychopata. Jak umarł było mi smutno...

dostepe

Dzięki za spoiler.
Na przyszłość: myśl nad konsekwencjami wypowiedzi, zapoznaj się z ogólnymi zasadami komentowania filmów i użytkowania forum.

faylon

Oh. Przepraszam. Nie zaznaczyłam tego jako SPOILER. Próbowałam teraz, ale sie nie da... jeszcze raz przepraszam.

dostepe

Ok, ja wybaczam ;)

ocenił(a) film na 7
faylon

Lekkim psychopatą? xD On był całkowicie walnięty!

chochciu

No...ale dużo psychopatów chodzi po świecie ("Lśnienie" - Jack)

ocenił(a) film na 7
dostepe

Co prawda, to prawda

dostepe

dzieki za spoiler .. (obejrze za rok moze zapomne o tym co przeczytalam ;p)

meredith21

Naprawdę przepraszam próbuję to usunąć, ale nie dają rady...

dostepe

spoko ;p Dobrego Nowego Roku wszystkim i niezapomnianego Sylwestra :D

dostepe

No, Eddie był boski i naprawdę liczyłam na jakiś romansik, ale niestety okazał się psychopatą :(
(ale przynajmniej hot psychopatą :D)

smiles

Noooo był świetny <3

ocenił(a) film na 7
smiles

ja też liczyłam na coś , choć ona mi wydała mi sie za młoda , liczyłam że jak on pobił tego gościa w barze to ona mu podziękuje , on ja przytuli czy coś ale nie , ale przynajmniej zaskoczył mnie ten film ;p

ocenił(a) film na 8
auroraa

ja też liczyłam na jakąś romantyczną scenę zanim Eddie na dobre pokaże rogi, ale niestety... ;)

ocenił(a) film na 3
auroraa

Ale przecież ta scena była ustawiona. Najpierw pozwolił ją molestować, a potem udawał jej obrońcę.
Chodziło tylko o to, żeby zabrał mu pieniądze, które przegrał.

dostepe

A mi go żal nie było. Może sobie być przystojny, ale był psychopatą. Dostał to, na co zasłużył za to, co zrobił Glendzie i Luli. Szkoda mi było jedynie Glendy :(

ocenił(a) film na 6
dostepe

Eddie ma niesamowity urok osobisty! Też przeszedł mi przez myśl romans, a kiedy okazało się, że jest psychopatą, to już w ogóle nie chciałam, żeby umierał. Żal postaci :(

ocenił(a) film na 3
KmartaK

Jak go zabiła to powiedziała "przepraszam", mimo że wcześniej ją zgwałcił.

ocenił(a) film na 7
dostepe

Eddie to najsłodszy psychopata w dziejach kina. :)

ocenił(a) film na 6
dostepe

Mi tam od początku wyglądał na typowego psychopatę :)

ocenił(a) film na 3
Neils

Było widać, że nie jest normalny, ale film był słaby.

ocenił(a) film na 3
dostepe

Ogólnie ten film był bez sensu. Zresztą nie pamiętam filmu, w którym gwałt byłby potraktowany tak na luzie. Jakby w ogóle na nią nie wpłynęło, to że on ją zgwałcił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones