PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808437}

Przemytnik

The Mule
7,0 74 800
ocen
7,0 10 1 74800
6,0 25
ocen krytyków
Przemytnik
powrót do forum filmu Przemytnik

Bardzo dobry film - 10/10 Nie ma tutaj poprawności politycznej.
Nie o tym jednak chciałem pisać. Ostatnie 10 minut filmu jest kluczowe. Pokazuje kompletny bezsens ludzi, którzy ścigają handlarzy narkotyków

"Dobra robota agencie". Co zrobił agent ?? wydał setki tysięcy dolarów podatników i co osiągnął ?? złapał "muła" Co będzie dalej ?? "muł" będzie kosztował kolejne dzisiątki tysięcy dolarów podatników. Jak to wpłynie na producentów i dostawców narkotyków ? Nie wpłynie. Stracili towar, który mają wliczony na straty, stracili przemytnika, który generalnie nie stanowił dla nich żadnej wartości. Agenci maja tzw sukces, który w istocie rzeczy jest ich porażką. Nie osiągnęli żadnego strategicznego celu. Właściwie przynieśli społeczeństwu wyłącznie straty. I tak w tym filmie widzimy że agencje są po prostu zakładami pracy, które mają "wyniki" na papierze a społeczeństwo to opłaca.
Swoją drogą mają te "wyniki" wyłącznie dlatego ze producenci to pazerni debile i wyłożyli swojego najlepszego "muła" na tacy. Brak analitycznego myślenia i zarządzania po obu stronach

I dlatego własnie 10/10
Student zarządzania :)

ocenił(a) film na 6
magik30

To jaką masz propozycję na skuteczność?

ocenił(a) film na 10
Agatonik

dla gangu czy Państwa ?.

Państwo powinno pod ścisłą kontrolą samemu dystrybuować część narkotyków. ( Co się powoli dzieje w niektórych stanach). W Czechach o ile mi wiadomo marycha jest dostępna. Z tego powodu Czesi nie stali się narkomanami a państwo nie stoi nad przepaścią. Kiedy się już odbierze część klienteli kartelom bo jak ktoś będzie chciał zaćpać to pójdzie i kupi legalny towar bez domieszek można się zastanowić nad celowanymi akcjami w plantacje. Nie ma co się łudzić, agentom narkotykowym pasuje obecny stan - mają pracę do emerytury. Z zarobionych pieniędzy na sprzedaży używek można pokryć szeroką edukację czym są narkotyki. Z alkoholem też walczono i chyba nie wygrano. Dziś w PL znów geniusze zaczynają krzyczeć ze rośnie spożycie na głowę (ciekawe jakich trunków rośnie ?? bo w mojej ocenie ma to związek z tym że się bogacimy i nas stać na zakup np wina do obiadu). Co chcą zrobić ? Podnieć cenę :). A już tyle razy to było wałkowane - przyjdzie szara strefa, syf i zatrucia i wzbogacą się na tym tylko mafie.

Jeśli chodzi o kartele to powinni zatrudnić speców od strategicznego myślenia, którzy zminimalizują ryzyko . Pablo z karabinem nie przewidzi wtyki....

Kontynuując mój wywód.. muł powinien dalej pracować ale powinien być początkiem drogi w rozpracowaniu kto produkuje, gdzie produkuje i kto jest szefem/szefami. Uciąć głowę a muł w ramach kary konfiskata mienia wyłącznie

użytkownik usunięty
Agatonik

Wolne narkotyki dla każdego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones