Film

The Mule

2018 1 godz. 56 min.
7,0 42 097
ocen społeczności
7,0 10 1 42097
21 684
chce zobaczyć
5,9 8
ocen krytyków
{"rate":5.875,"count":8}
Ponad 80-letni Earl Stone będący na granicy bankructwa dostaje propozycję lukratywnej pracy. Jako kierowca staje się nieświadomym przemytnikem narkotyków na usługach meksykańskiego kartelu.
Przemytnik
Zwiastun nr 1 (polski)
Przemytnik
Zwiastun nr 1
Przemytnik
Spot nr 1 (polski)
Przemytnik - Zwiastun Nr 1 (polski) Przemytnik - Zwiastun Nr 1 (polski)

Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-kilkuletni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługachEastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-kilkuletni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

boxoffice
$103 804 407 w USA
$70 700 000 poza USA
budżet
$50 000 000
studio
Malpaso Company, The / Warner Bros.
inne tytuły
Początkowo reżyserem filmu miał być Ruben Fleischer.
Poczciwy staruszek Clint
MattiT ocenił(a) film  na 
Dramat Clinta Eastwooda jest niezwykle intrygującym doświadczeniem, świetnie zamykającym przemianę głównego bohatera w dwugodzinnej, bardzo osobistej historii, która ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 71%
Testament Eastwooda
mikol4j2 ocenił(a) film  na 
Broń palna, pościg, helikopter, kartel narkotykowy, bogata obsada. Umieszczając wszystkie te elementy w zwiastunie, twórcy kuszą potencjalnego widza obietnicą klasycznego ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 65%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.