PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8949}
6,3 2 332
oceny
6,3 10 1 2332
5,3 3
oceny krytyków
Przygoda z piosenką
powrót do forum filmu Przygoda z piosenką

(Alternatywy i Nie ma róży... to dwa moim zdaniem dobre jego filmy) ale ten jest słabiutki.

ocenił(a) film na 10
Hyde911

Bo to musical. A musicale albo się kocha, albo się ich nienawidzi ;)
Mnie się bardzo film podobał... ot, taki na niedzielne przedpołudnie :)

ocenił(a) film na 8
Hyde911

bo trudno porównywać 'Przygodę z piosenką' do 'Nie ma róży..' czy 'Alternatyw' - trzeba wziąść pod uwagę, że to jednak musical:>

może nie jest wyjątkowo zabawny, czy o jakiejś wyjątkowo pasjonującej fabule, a ma ciepłą, lekką atmosferę i przez to przyjemnie się go ogląda. i Bogdan Łazuka w roli spełnił się rewelacyjnie;>

Pozdrawiam;]

Hyde911

"Barei", "wziąć", "Bohdan Łazuka"
Rany, ludzie, co jest z wami?

ocenił(a) film na 8
Hyde911

zdecydowanie zbytnie rozproszenie. faktycznie, błędy bez sensu, na przyszłość się postaram bardziej pilnować.

ocenił(a) film na 4
Celinka_

Chyba najsłabszy z filmów Barei. Stereotypowy musical. Ma faktycznie swój specyficzny urok, ale poza urodą Poki Raksy, Ireną Santor i świetnym wykonaniem piosenki o "Głowie warszawskiej :):)" Maklaka większych plusów nie widzę.

jagaciarz

Lubię musicale, jednak ten w ogóle nie przypadł mi do gustu. Ze względu na reżyserię Barei liczyłam na coś więcej i niestety nic takiego nie otrzymałam c:

Hyde911

Cudowne zdjęcia, kostiumy, klimat, ktoś tu napisał, że to musical bardzo w stylu tych przedwojennych, zgadzam się z tą opinią, bajka.;-)

ocenił(a) film na 3
horenheb

"A musicale albo się kocha, albo się ich nienawidzi"

No dokładnie. Dlatego następnym razem po prostu sobie podaruję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones