PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5650}
7,6 7 736
ocen
7,6 10 1 7736
6,8 5
ocen krytyków
Psim tropem do domu
powrót do forum filmu Psim tropem do domu

T_T

ocenił(a) film na 10

Najsmutniejszy film mojego dzieciństwa. Potrafiłam go oglądać do zdarcia taśmy a i tak za każdym razem wyłam ;___; Nawet później miałam maskotkę-pieska, którą nazwałam Fluke. Takich filmów jak ten się nie zapomina.

ocenił(a) film na 9
Satsuki_YO

Wlaśnie się skończyl na TVNie. Oglądałam go po raz pierwszy od ponad 10 lat. Sama mam 20 ale i tak spłakałam się jak bóbr. W wielu momentach. Wspaniale bylo go obejrzec jeszcze raz, film po prostu fantastyczny!

Satsuki_YO

oj tak, podpisuję się pod Twoimi słowami:) Dzisiaj obejrzałam ponownie ten film i nadal robi na mnie wielkie wrażenie. I ta muzyka, którą przez te wszystkie lata pamiętałam:) Racja- takich filmów się nie zapomina.

lemiracle

Musze przyznać, że mnie też się łezka w oku zakręciła ;)
Ten film jest na prawdę dobry do oglądania w każdym wieku :)

ocenił(a) film na 8
DorkaEm

Popieram smutna historia z morałem.
Pies był świetny takie miny robił że szok
8/10
Pozdro

lemiracle

Zgadzam się.. nie zapomina się takich filmów... tylko zobaczyłam wczoraj zwiastun w TVN i łzy napłynęły mi do oczu...słowa nie mogłam wypowiedzieć do męża, że MUSIMY OBEJRZEĆ TEN FILM! Wzruszające przeżycie... jak byłam mała po tym filmie obiecałam sobie, że kiedyś będę miała obrączkę "w stylu" pierścionka zaręczynowego jaki miała Carol .....i dziś mam :) Pozdrawiam wszystkich miłośników tego filmu!

ocenił(a) film na 9
Satsuki_YO

Ja ostatnio ten film widziałam dobrych parę lat temu, a dzisiaj wystarczyło tylko, żeby zabrzmiała ta muzyka i już łzy mi się zaczeły cisnąć do oczu... ta muzyka to jest jakaś masakra... spłakałam się jak głupia... teraz idę się doprowadzić do porządku :)

ocenił(a) film na 10
Satsuki_YO

Film mojego dzieciństwa:)
Ostatni raz oglądałam go podobnie jak wy z 10 lat temu, ale jego magia trwa do dziś.
Za każdym razem płaczę po nim jak bóbr.
Dodaję go do moich ulubionych wyciskaczy łez tj. "Uprowadzona", "Ostatni smok", oraz "Zaklinacz koni"

ocenił(a) film na 8
CarloRossi88

Ten film ogladałam juz kilka razy a pierwszy raz z jakies 8 lat temu ale oglądając go dzisiaj znowu sie wzruszyłam. Polecam.

użytkownik usunięty
jesse_b

Boże,jak byłem mały to był mój ulubiony film i dzięki Bogu że go tak często w TV dawali ;)

ocenił(a) film na 8

ostatnio nie ma go w tv :( dawno nie oglądałam kilka lat temu :( może jakby był w tv to napiszcie....

ocenił(a) film na 7
pozdroelojol

ja mam 26 i tak samo jak bylem malym chlopcem, dalej placze po tym filmie

Satsuki_YO

Dokładnie, mam to samo. Film mnie rozkłada całkowicie, a i nawet wzruszam się nawet na samo wspomnienie tytułu.

Satsuki_YO

Film warty obejrzenia polecam.

ocenił(a) film na 10
krzysztof84

Nie lubię psów i nie mogłam się przekonać do tego filmu. Pewnego jednak dnia leciał w TV i zasiadłam aby go oglądnąć. Film kompletnie mnie zaczarował. Poddałam się tej magii i wchłonęłam do tego świata. Przy tym obrazie śmiałam się i płakałam. Jeden z najlepszych filmów jakie oglądałam.

ocenił(a) film na 8
Aneczkaaaaa

Haha, ja też ryczałem na tym filmie:D Miałem ze 12 lat i od tamtej pory nie odważyłem się obejrzeć ponownie:)) Za bardzo smutny:)

ocenił(a) film na 10
Satsuki_YO

eh ja ten film oglądałam tylko jeden jedyny raz i sobie obiecałam, że nigdy więcej już go nie obejrzę, choćby mnie zmuszano, do krzesła przywiązywano i oczy otwierało na siłę. Nigdy więcej. JEst zbytporuszający. Jak tylko przypomnę sobię tego pieska przy tym grobie to rycze i się nie mogę opamiętać. Film jest przepiękny i bardzo smutny.
P.S. Mam pieska 5 miesięcznego szczeniaka rasy GoldenRetriever, ktoś wspominał, że tej rasy był Fluke:)

Chiro

Fluke to nie golden jest.To Flat Coated Retriever.

ocenił(a) film na 9
mexter

Zgadzam się z autorką : TAKICH FILMÓW SIĘ NIE ZAPOMINA!

ocenił(a) film na 10
mexter

dziękuję za poprawkę:) włąśnie też mi się wydawało że to jakaś inna rasa, ale ktoś mi mówił, że to golden. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
Chiro

Film wspaniały. Wczoraj oglądałam po raz pierwszy dopiero, ale nie zapomnę go. Można po nim złapać doła, gdy się pomyśli jak niektórzy ludzie traktują zwierzęta przedmiotowo...

ocenił(a) film na 9
Satsuki_YO

widzę, że nie jestem sama :) tak jak u was, film mojego dzieciństwa, na którym płaczę zawsze, kiedy go oglądam.

użytkownik usunięty
Nintenido

To film i mojego dzieciństwa. Reakcja jak natrafiłam przez przypadek na plakat tego filmu tutaj: jaaaaaa! :D
Film jest piękny i wzruszający. W najbliższym czasie na pewno jeszcze go obejrzę... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones