PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5650}
7,6 7 736
ocen
7,6 10 1 7736
6,8 5
ocen krytyków
Psim tropem do domu
powrót do forum filmu Psim tropem do domu

Może się nie znam, ale wg mnie jeżeli średnia tego filmu wynosi 8.77 to powinien być on wysoko w top100, a dokładnie pierwszy:p a co do treści filmu, to tak naprawdę go nie oglądałem i szczerze mówiąc psy które gadają nie bardzo mnie interesują:p ale po przeczytanych komentarzach i tych wszystkich pochwałach chyba nie mam wyboru..

ocenił(a) film na 9
dawid_cmg

Zeby film znalazl sie w top100 musi miec co najmniej 1000 glosow, a z reszta pozniej ta srednia jest i tak przeliczana wedlug super mega matematycznego wzoru :P ktory mozna zobaczyc na dole listy top100 :)

Filgreen

heh, wiedzialem ze sie myle:p dzieki za odpowiedz;)

dawid_cmg

Ale ten pies w filmie przecież nie gada...:P

ocenił(a) film na 10
ewusekr

On przekazuje myśli. 10/10 jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
dawid_cmg

Ma średnią już zaledwie 8,17 ,ale tylko 1,7 tys głosów jak będzie miał ponad 8,0 i ponad 7 tys głosów to może będzie w top500

Heroes222

no tak film musi mieć dużo głosów żeby być w topie, sama średnia nie wystarczy stąd niskie pozycje Idź i patrz czy Skarb sierra madre

ocenił(a) film na 9
tomasz_user

Tak ,a ocena systematycznie się obniża .Teraz to tylko 8,14 ,a w lutym gdy oceniłem ten film było to 8,28 ,a 9 kwietnia 8,17.No i głosów też niewiele.Mimo to to jest jeden z najlepszych filmów.

Heroes222

bo filmweb to coraz bardziej portal młodzieżowy. niestety ludzie coraz rzadziej postrzegają prawdziwą sztukę.

ocenił(a) film na 9
tomasz_user

Co racja to racja.Myślę ,że oceny tego filmu nie da się już uratować.Sam jestem młodzieżą (prawie 14 lat) ,ale ten film jest jednym z najlpeszych dramtów.Myślę ,że do lipca średnia będzie 8,05-8,08.

ocenił(a) film na 9
Heroes222

JUż jest tylko 7,8 brawo :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones