PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 64 054
oceny
5,9 10 1 64054
5,3 50
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Poruszony postacią Harley Quinn po obejrzeniu "Legionu samobójców " poszedłem obejrzeć kolejny film z tą bohaterką.Na ekranie kina obejrzałem niezły film akcji Sci-fi o długim tytule "Ptaki nocy..."Obraz wyreżyserowany przez Cathy Yan bardzo mnie zaciekawił.
Ujrzałem pokręconą historię,którą opowiada w charakterystyczny tylko dla siebie sposób Harley Quinn. Gdy najbardziej zadufany w sobie bandyta z Gotham Roman Sionis i jego zastępca Zsaz mają zamiar dobrać się do skóry pewnej Cass,to poszukują dziewczynę całe miasto. Mało realny los krzyżuje plany Czarnemu Kanarkowi,Harley Quinn, Łowczyni i Renne Montoyi.Cztery damskie osobowości nie mają wyjścia I muszą współpracować by pokonać Sionisa.
Film uważam za niezły.Dzieło to oceniam na mocne 6/10. Polecam ten obraz fanom serii I bohaterom z DC Comics.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones