PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8984}

Pula śmierci

The Dead Pool
7,2 15 842
oceny
7,2 10 1 15842
5,7 3
oceny krytyków
Pula śmierci
powrót do forum filmu Pula śmierci

To już nie to samo

ocenił(a) film na 7

Niestety najsłabsza część cyklu. Brak już było klimatu poprzedników a całość już strasznie zalatywała manierą filmów sensacyjnych lat 80/90 czego ewidentnym przykładem był koniec filmu. Harry jeszcze sie trzyma ale widać że bliżej mu do emerytury (mogli go wreszcie awansować na stare lata). Było jeszcze kilka fajnych scen (pościg małego samochodziku czy epizod Jima)ale jako całość, to już nie to co kiedyś. Mimo wszystko film zasługuje na solidne 7/10.

ocenił(a) film na 8
Rezun

Mam bardzo zbliżone odczucia. Film odstaje od reszty serii, mimo że Clint nadal w wysokiej formie i fizycznej i aktorskiej. Jednak ja z sentymentu do serii dam oczko wyżej czyli 8/10.

użytkownik usunięty
Rezun

A w moim rankingu zajmuje drugie miejsce, zaraz po "Brudnym Harrym". Nasz inspektor już podstarzały, ale nadal w dobrej formie. W końcu też sceny, w których Harry używał pięści. Jedno co mnie rozczarowało to zakończenie, sądziłem, że z tym psycholem Callahan rozprawi się za pomocą swojego rewolweru, ewentualnie pięści(pokazał, że jest w tym dobry). Ale i tak 9/10.

ocenił(a) film na 9
Rezun

Ale jednak to już rok 1988 więć i tak dobry gdyż pierwsza część jest z roku 1971, i szczerze mówiąc nie ustępuje poprzednim. 17 lat robi swoje o tym trzeba pamietac dlatego moja ocena 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones